Врач Офтальмолог Кулешов Константин Юльевич на Doc.ua

Врач-офтальмолог высшей категории

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Анна 07 Апрель 2021
Ольга 02 Апрель 2021
Прийомом задоволена. Грамотний лікар!
Петро 30 Март 2021
Выношу огромную благодарность замечательному врачу! Был на приеме. Доктор, очень внимательно провёл осмотр, назначил необходимое лечение, все детально рассказал и объяснил! Так же отмечу, что в кабинете есть все необходимое для осмотра пациента оборудование! Доктор высшей категории! Очень обходительный, внимательный, компетентный, прекрасное отношение к пациенту! Благодарю Вас! Рекомендую!!!
Дарья 12 Март 2021
Юлія 02 Март 2021
Зверталася щодо постановки на облік по вагітності і в обходному листі зазначено офтальмолог. Лікар хороший, не просто поставив підпис і печатку, мол "здорова", а вислухав скарги, перевірив очне дно, перевірив гострту зору і щось там ще, за резульатами огляду зробив та озвучив висновок та відповів на питання. Я візитом задоволена!
Юрий 10 Февраль 2021
Полина 01 Февраль 2021
Прийомом задоволена. Лікар уважний, адекватний, вчасно прийняв, виписав ліки. Буду звертатися до лікаря ще, але сподіваюсь що не знадобиться
Алла 21 Январь 2021
Прийом мені дуже сподобався. Лікар дуже уважний і дуже гарно ставиться до пацієнтів. Бажаю іншим лікарям брати приклад з такого лікаря.
Свитлана 10 Декабрь 2020
Мария 04 Декабрь 2020
Взагалі, мені все сподобалося. Лікар все швидко робив, але мені десь не вистачило пояснень. Наприклад, пояснення діагнозу, чи ще щось такого.