Врач Невролог Машкин  Игорь  Николаевич на Doc.ua

Машкин Игорь Николаевич

Игорь Николаевич - врач невропатолог. Проводит консультирование, лечение больных с неврологической патологией, как ургентных, так и плановых, выполняет паравертебральные блокады, осмотр с помощью эхоэнцефалоскопа, анализ обследований (РЭГ, ВИЧ-ЭГ, ЭЭГ, УЗИ сосудов головного мозга, позвоночника).

Образование

• Обучение в Харьковском медицинском институте (1985)
  • Интернатура в Харьковской областной клинической больнице (1986)

Курсы

• сертификат «Констатация смерти головного мозга и практические аспекты работы трансплант-координатора» (2021)
  • сертификат «Введение послеинфарктного и послеинсультного больного» (2020)

Выполняемые процедуры

• Консультация невропатолога
  • Блокада (паравертебральная, периартикулярная, периневральная, локальная)
  • Блокада корневая
  • Паравертебральное введение препаратов
  • Выездная консультация

Проверенные отзывы о враче

20 Отзывы
Олена 21 Апрель 2024
Лікар гарна, із досвідом людина, на перший погляд, здався професійним, з ним було не напряжно розмовляти, він намагався мене заспокоїти розповідаючи різні випадки з практики як міг, намагався допомогти. Мені було комфортно під час консультації, тому я залишилась задоволеною.
Діана 06 Апрель 2024
Лікар дуже гарний, вислухав мене уважно, швидко та вірно поставив діагноз, пояснив всі деталі прроблеми, призначив лікування, яке дійсно мені допомогло, я задоволена по всім параметрам, дякую.
Анонімно 12 Март 2024
Марина 07 Март 2024
 Дуже добре пройшов візит. Лікар доступно все пояснив, чітко та детально все розказав.
Направлено в клинику
Павло 04 Март 2024
Залишився не задоволеним консультацією, бо не отримав очікуваного - прийшовши до лікаря, я йому усе розповів про проблему із якою до нього звернувся, але лікар виписав один препарат (не впевнений що скористуюсь ним), й на тому все. Я сподівався, що буде якесь профілактичне лікування порекомендує, а насправді нічого такого не було, просто поговорили, й усе. Більше не звертатимусь.