Врач Психиатр Белушкин Евгений Александрович на Doc.ua

Отзывы о Белушкин Евгений Александрович

Врач-психиатр занимается диагностикой и лечением психических, невротических расстройств и пограничных состояний, психосоматических болезней, посттравматического стресса и панических атак, деменций различной этиологии. В своей практике использует современные методы профилактики, диагностики, лечения и реабилитации.

Проверенные отзывы о враче 83 отзыва

Олександр 16 Апрель 2024
Візитом залишився задоволеним, була помітна зацікавленість лікаря, бо він уважно мене вислухав (на відміну від інших фахівців, до кого звертався раніше). Консультація пройшла досить цікаво й можу сказати, що вже після першого спілкування, відчувається результат, хоча доведеться до нього звертатися ще не раз.
Владислав 15 Апрель 2024
Доктор хороший, будем продолжать лечение, прием понравился
Ситуацию исправлено
Сергій 05 Апрель 2024
Лікар зовсім не володіє українською мовою, мені це не сподобалось, до того ж коли прийшов до аптеки мені фармацевт сказав, що цей препарат не від стресу, а від сердечної недостатності, наразі розмірковую, чи не відвідати другого лікаря.
Белушкин Евгений Александрович 05 Апрель 2024
Доброго дня! Белушкін Є.О лікар психіатр вищої категорії з досвідом роботи більше 30 років. Всі препарати призначені згідно з Вашим станом діючих протоколів МОЗ. Фармацевт в аптеці в жодному випадку не має права коментувати призначення лікарів, не маючи для цього профільної освіти. Будьте здорові!
Ярослав 27 Март 2024
Дуже сподобалася консультація.Лікар чудовий фахівець, уважно нас вислухав, надав усі необхідні рекомендації, виписав дієве лікування. Ми дуже вдячні лікарю за його роботу та кваліфіковану допомогу.
Ілля 19 Февраль 2024
Все нормально, звертатимуся, дякую.
Анастасія 19 Февраль 2024
Зручний формат консультації, комфортно, отримала всю потрібну інформацію щодо звернення, я задоволена. Дякую.
Ельміра 12 Февраль 2024
Дуже комфортний прийом, відчувалася довіра та взаєморозуміння, лікар ввічливий та чуйний, я отримала всю необхідну інформацію, дякую.
Дмитро 06 Февраль 2024
Прийом пройшов чудово, комфортно, отримав відповіді на всі свої запитання.
Наталія 09 Январь 2024
Все сподобалося.