4.4

Отзывы о враче Сидорчук Елена Сергеевна

Врач второй категории
Доктор специализируется на гинекологии, эндокринологии и УЗИ-диагностике. Проводит консультативный прием, кольпоскопию, УЗИ-диагностику по беременности, органов малого таза, молочных и щитовидной желез, биопсию шейки матки, пайпель биопсию эндометрию
Viva (Вива) на м. Лыбедская
ул. Антоновича, 155на карте
Голосеевскийм. Лыбедская
Пн 02 Август Вт 03 Август Ср 04 Август
4.4
Евгения 09 Февраль 2021
Доктор мне объяснила все, но мне информации было недостаточно, я хотела более подробных объяснений по здоровью. После приема я дополнительно консультировалась еще у одного доктора потому что мне не все было ясно.
Виктория 14 Январь 2021
Уточнювала у клініки чи є можливість оплати карткою. Мені сказали що так. А потім мені перетелефонували за декілька годин до приймання і сказали що після 19 години  термінал не працює. Мені прийшлося шукати готівку після роботи. Приймання відбулося з затримкою п'ятнадцять хвилин. Я записувалась на пакет зі знижкою. Не все було зроблено з мого пакету. Лікар не була в курсі на що я записана. Але замість цього лікар зробила мені ряд інших процедур. Після того як я вийшла виставили рахунок більший ніж я розраховувала. Лікар попередила мене частково що це треба зробити. Але не попередила мене скільки це коштує. Виявилося клініка не дуже дешева. Я була в шоку, із за того що не можна розрахуватись карткою.Треба носити з собою багато готівки. Також на наступний день телефонують з клініки й кажуть що взяли якійсь аналіз і мені треба ще за нього заплатити. Про це в мене в висновку  нічого не написано. Зрівняла ціни на такий аналіз у звичній лабораторії й клініці.Я не знаю більше чи піду в цю клініку. Лікар непогана, може не дуже уважна. Робота клініки дуже не дуже.
Валерия 11 Октябрь 2020
Лікар дуже добрий, вона чітко все зробила що було потрібно. Розписала все що мені потрібно робити. Я задоволена.