Врач Акушер-гинеколог Макуха Елена Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Макуха Елена Николаевна

Консультация
Елена Николаевна в течение многих лет профессионально занимается терапией эндокринных нарушений в гинекологии, острых и хронических воспалений, неспецифических воспалительных заболеваний в гинекологии и др. Занимается ведением беременности, диагностикой и лечением бесплодия
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 18 отзывов

Богдана 28 Январь 2020
Ирина 27 Январь 2017
Очень хороший доктор.
Яна 23 Ноябрь 2016
Хороший доктор, безусловно, порекомендую другим.
Виктория 14 Ноябрь 2016
Наталия 26 Октябрь 2016
Доктор очень внимательная и компетентная.
Ирина 17 Октябрь 2016
Галина 10 Октябрь 2016
Зі своєю проблемою я обходила вже трьох геникологів начитавшись відгуків про люб'язність і бла-бла-бла, при чому приходила з сильними болями і просила наразі хоч якось облегшити мої страждання. Те, що всі геникологи люб'язні це так, та ніякої допомоги по факту окрім здачі аналізів не було! Олена Миколаївна вже на другому прийомі мені чітко пояснила людською мовою, що дуже важливо, всі можливі варіанти діагнозу. Прописала профілактичні ліки, раптом якщо болі почнуться до виявлення діагнозу. За мої гроші вона хвилюється, здається, більше ніж я))) Це дуже приємно! Не просить мене здавати все під ряд як було в попередніх клініках, де я потратила купу грошей і все безрезультатно, а по черзі тільки те що на даний момент може бути потрібно. Доречі, вона також дуже люб'язна)) Перший гениколог яким я дійсно задоволена! ))) Тепер буду однозначно звертатися тільки до цього фахівця і рекомендувати мамі і подругам! Сподіваюсь мій відгук допоможе тим, хто як і я переходив купу геникологів і так і не зміг знайти нікого путнього )
Диана 14 Сентябрь 2016
Доктор не назначает сразу много лекарств, всё постепенно. Говорит конкретно, по факту, ничего лишнего. Буду всем рекомендовать данного специалиста.
Яна 18 Март 2016
Дуже уважна, відповідальна, спостережлива і дуже приємна жінка.
Татьяна 08 Февраль 2016