Врач Подолог Багиров Руслан Эмильевич на Doc.ua

Отзывы о Багиров Руслан Эмильевич

Консультация от350 грн
Руслан Эмильевич квалифицированный подолог. Специализируется на лечении вросшего ногтя и решении проблем со стопами. Считает своей миссией: дарить людям улыбку и избавлять от сложностей при ходьбе.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 15 отзывов

Надія 14 Июль 2024
Дуже гарний лікар, чудовий фахівець, всім його рекомендую, я дуже задоволена прийомом! Дякую!
Анастасія 08 Июнь 2024
Тамара 02 Июнь 2024
Сподобалось відношення - приємний подолог, усе зробив акуратно, про все розповів що до чого, проконсультував та надав рекомендації. Загалом, я отримала бажане.
Людмила 21 Май 2024
Лікар надзвичайний фахівець, візит пройшов просто прекрасно. Я залишилася повністю задоволена роботою лікаря.
Катерина 02 Май 2024
Професійний підхід, компетентнісь, уважність - це характеристики, якими можна описати прийом у цього лякаря, я дуже задоволена і вдячна.
Олена 17 Март 2024
Дуже задоволені роботою лікаря, все зробив якісно, швидко і безболісно, дякуємо!
Володимир 12 Март 2024
Все було добре, прийом сподобався, гарне обслуговування
Ірина 19 Январь 2024
Все дуже добре пройшло, лікар досвідчений та компетентний, дякую.
Михайло 25 Ноябрь 2023
Досвічений лікар, надав мені допомогу у повному обсязі.
Марія 29 Сентябрь 2023
Прийом дитині дуже сподобався. Лікар чітко і швидко все зробив, зайвих і дорогих послуг не пропонував, роботу виконав якісно і безболісно