Врач Акушер-гинеколог Бансал  Алла  Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Бансал Алла Викторовна

Алла Викторовна проводит диагностику и лечение миомы матки, воспалительных гинекологических заболеваний, лечит синдром поликистозных яичников, климактерические расстройства у женщин. Является постоянным участником специализированных медицинских конференций

Проверенные отзывы о враче отзывов

Анна 07 Сентябрь 2023
Лікарка гарна як фахівець, я прийшла до неї по рекомендації, приємна людина, надала багато корисної інформації, розпитала що мене турбує. Я дуже задоволена візитом
Ольга 27 Июнь 2023
Усе сподобалось.
Людмила 14 Май 2019
Ольга 04 Декабрь 2018
В першу чергу лікар доступною мовою розказував про всі моменти. З точки зору діагнозу і самого огляду - поснювала чому вона щось робить і як це має бути. Це дуже сподобалося. Плюс, сама по собі дуже приємна людина, з нею дуже приємно спілкуватися. Немає жодної зверхності, як буває часто у інших лікарів. Мені вона підходить по характеру та своєму відншенню до людей, я однозначно ще буду до неї приходити і рекомендувати всім. Видно, що людина професіонал своєї справи.
Уляна 20 Март 2018
Очень хороший доктор!
Мария 09 Февраль 2017
Понравилось очень! Всем рекомендую!!!