Расписание на:
Врач: Соловьёв  Алексей Иванович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(044) 337-07-07

Соловьёв Алексей Иванович

УЗИ-специалист

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Доктор Соловйов – завідувач відділу медицини плода клініки «Надія», эксперт з пренатального діагностування та медицини плода, включно з хірургією плода, співзасновник і керівник Клубу Перинатальних п'ятниць, засновник благодійної організації «Фонд медицини плода, Україна». еще

Nativita (Нативита), центр репродуктивной медицины

ул. Вышгородская, 45 А/6. На карте

Подольский, Ветряные горы

Родильный дом ЛЕЛЕКА

ул. Квитки Цисык, 56. На карте

Киевская область , м.Академгородок, м.Героев Днепра

Расписание на:

Врач работает по предварительной записи
Оставьте заявку на желаемое время

• У 2009 р. Олексій Іванович успішно захистив кандидатську дисертацію, що стосується питання ролі ультразвукових та біохімічних ознак на першому триместрі вагітності в прогнозуванні можливих ускладнень.
  • 2005-2006 рр. – приймав участь у роботі групи з підготовки тоді нового міжнародного навчального мультимедійного посібника «Пренатальна ехокардіографія. Частина 2». Очолював роботу групи відомий американський професор Філіп Дженту.
  • У 2009 р Олексій Іванович спільно з професором Судомой І.А. здійснив першу в Україні хірургічну фетоскопію, яка поклала початок цьому напрямку в країні.
  • Доктор Соловйов А.І. видав понад 100 наукових робіт, написаних як самостійно, так і в співавторстві, написав кілька розділів монографії «Інфекції в акушерстві та гінекології» (2006 р). Також Олексію Івановичу належать права на 2 патенти і 3 раціоналізаторських пропозиції в акушерстві та гінекології.
  • Олексій Іванович є членом редакційної колегії науково-практичного журналу «Здоров'я жінки» і журналу «З турботою про жінку».
  • Олексій Іванович є викладачем на кафедрі акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ

Нагороди:

• У 1997 р. Олексій Іванович був нагороджений премією С.М. і Е.Ф. Давиденкових «За видатні заслуги у розвитку УЗД в Україні».
  • У 2005 р. був першим фахівцем в країнах колишнього СРСР, якому вручили свідоцтво Фонду медицини плода по УЗД на 11-13 тижнях вагітності.
  • Був удостоєний офіційних грамот-подяк від Українського фонду «Благополуччя дітей», українсько-швейцарської програми «Здоров'я матері та дитини» та ін.

• Донецький державний медичний університет, «Лікувальна справа» (1988)
  • Інтернатура за фахом акушерство і гінекологія, Донецький регіональний центр охорони дитинства і материнства (1989)

Научная степень - Кандидат медицинских наук

• Міжнародне товариство ультразвуку в акушерстві і гінекології (ISUOG)
  • Українська спілка перинатальної медицини
  • Російська асоціація лікарів УЗД в акушерстві, гінекології та педіатрії
  • Українська асоціація фахівців УЗД в перинатології, генетиці та гінекології

• Консультативний прийом вагітних
  • Фізіологічні пологи
  • Кесарів розтин
  • Сімейні пологи
  • Самостійні пологи (при відсутності протипоказань) у жінок з рубцем на матці (мають кесарів розтин в анамнезі)
  • Самостійні пологи через природні родові шляхи у пацієнток з тазовим передлежанням плода (при відсутності протипоказань)
  • Вертикальні пологи

• Гематологические и геморрагические нарушения у плода и новорожденного
  • Родовые травмы у плода и новорожденного
  • Эндокринные нарушения у плода и новорожденного

Я задоволена прийомом. Лікар дуже все детально пояснив, дуже кваліфікований.

Евеліна, 01.07.2018

Очень подробное УЗИ, доктор приятно меня удивил, подробно все рассказал.

Евгения, 29.03.2018

Все гарно показав, розказав. Залишились задоволені.

Алла, 03.11.2017

Все нравится, я целенаправленно к нему шла.

Анастасія, 15.08.2017

Сподобалося як він все розказує і пояснює.

Анна, 27.11.2016

Врач первой категории.

Дарницкий,Голосеевский

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Осокорки

Врач первой категории.