Ивано-Франковск
Врач Аллерголог, Иммунолог Маслий Ульяна Игоревна на Doc.ua

Отзывы о Маслий Ульяна Игоревна

Консультация от550 грн
Ульяна Игоревна врач иммунолог, аллерголог первой категории. Проводит диагностику и лечение аллергического коньюктивита, бронхиальной астмы, дерматита и др. Специализируется на комплексном иммунологическом и аллергическом обследовании организма.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 16 отзывов

Катерина 18 Апрель 2024
Світлана 26 Март 2024
Дуже задоволена роботою лікаря. Лікар допомогла мені. У мене складна проблема, але вона вирішується, є покращення і я дуже задоволена
Марія 26 Март 2024
Лікар досить ввічлива, розумна, тактовна, мені дуже сподобалася.  Лікар мені надала дуже якісну консультацію, тому я дуже вдячна лікарю. Надалі буду до лікаря звертатися якщо буде проблема
Тетяна 21 Март 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все пройшло добре.
Катерина 05 Март 2024
Візитом до алерголога задоволена, отримала допомогу та відповідні призначення, звертатимуся в разі необхідності.
Христина 27 Февраль 2024
Юрій 25 Январь 2024
Чудова лікарка, найвищого рівня, дуже чуйна та уважна, а як фахівець взагалі нас вразила, надала максимально якісну консультацію, ми дуже задоволені та будемо її рекомендувати. Дякую!
Анонімно 28 Декабрь 2023
Дуже хороший спеціаліст
Андрій 21 Декабрь 2023
Без зауважень, усе влаштувало.
Інна 22 Август 2023