Ивано-Франковск
Врач онлайн
Врач Травматолог, Ортопед, Вертебролог Дідковський Ілля Іванович на Doc.ua

Отзывы о враче Дідковський Ілля Іванович

Лікар спеціалізується на ортопедичній травматології. Використовує у лікарській практиці: мануальну терапію, ортопедичні корекції методом «короткого важеля», рефлексотерапію, карбоксітерапію, мезотерапію. Виконує вс і види блокад, прес-акупунктуру тригерних зон, редресацію суглобів та ін. Також Ілля Іванович вправляє вивихи та переломи методом іммобілізації
Институт вертебрологии и реабилитации Ивано-Франковский филиал
Уточняющая консультация 190 грн
ул. Чорновола, 99на карте
Старе місто
Чт 28 Октябрь Пт 29 Октябрь Сб 30 Октябрь
Лилия 27 Сентябрь 2021
У лікаря дуже гарне ставлення до пацієнта, дуже толерантний, спокійний до людей, дає вичерпну відповідь на питання
Світлана 19 Октябрь 2020
Лікар дуже уважний. Лікар все доступно пояснив, на всі питання відповідав. Дуже задоволена прийомом. Буду обов'язково до лікаря ходити на прийом, маю проблеми й буду у лікаря лікуватися.
Ірина 08 Октябрь 2020
Всі задоволена. Все дуже грамотно, професійно, все гарно пояснив, назначив подальші кроки, які я маю робити.
Віктор 20 Август 2020
Знаючий лікар.
Оксана 27 Июль 2020
Дуже гарна робота, дуже кваліфікована. Лікар ввічливий і дуже розумно пояснює.
Наталья 17 Февраль 2020
Лікар дуже уважний до пацієнтів, розумний. Всі позитивні риси. Я вважаю, що це дуже чудовий спеціаліст. І атмосфера в клініці чудова. На рецепції всі гарно відносяться, мені дуже сподобалося.
Юрий 19 Декабрь 2019
Задоволен лікарем. Добре поспілкувався з лікарем, дізнався що мені потрібно. Мені лікар все докладно пояснив.
Ірина 14 Ноябрь 2019
В клініці гарне, привітне ставлення до пацієнтів. Я отримала грамотну фахову консультацію. Лікар дуже уважно вислухав всі мої скарги, зрозуміло і докладно все пояснив.
Наталія 24 Январь 2019
Лікар був дуже уважний, прислуховувася до всіх скарг, на відміну від інших вертебрологів, до яких я зверталася.
Іван 11 Декабрь 2018
Хороший и приятный врач.