Ивано-Франковск
Врач Ортопед, Травматолог, Вертебролог Дидковский Илья Иванович на Doc.ua

Отзывы о Дидковский Илья Иванович

9лет опыта
55отзывов
Лікар спеціалізується на ортопедичній травматології. Використовує у лікарській практиці: мануальну терапію, ортопедичні корекції методом «короткого важеля», рефлексотерапію, карбоксітерапію, мезотерапію. Виконує вс і види блокад, прес-акупунктуру тригерних зон, редресацію суглобів та ін. Також Ілля Іванович вправляє вивихи та переломи методом іммобілізації

Как мы формируем рейтинг?

• Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, ученой степени
  • Все пациенты проходят верификацию модератором, чтобы исключить фиктивные отзывы
  • Негативные случаи обязательно рассматриваются администрацией
  • Если конфликтная ситуация урегулирована, негативная оценка не влияет на рейтинг

Проверенные отзывы о враче 55 отзывов

Богдан 14 Май 2024
Консультація проведена гарно, назначено лікування, ми задоволені. Лікар компетентний, все доступно пояснив і розказав, дав свої рекомендації, все було добре
Надія 16 Апрель 2024
Враження позитивні і від клініки і від лікаря та отриманої консультації, дякую.
Наталя 02 Апрель 2024
Я завжди до нього звертаюсь й завжди вірні обстеження отримую й діагнози й адекватне лікування, яке допомагає.
Світлана 26 Март 2024
Досвідчений лікар, мені допоміг, дякую.
Ольга 08 Март 2024
 Сподобався візит. Лікар чудовий, уважний спеціаліст. Мені все дуже сподобалося, лікар все доступно пояснив. Все дуже добре пройшло.
Ірина 13 Февраль 2024
Фаховий лікар, компетентні поради, записалася на курс реабілітації
Наталія 05 Февраль 2024
Лікар сподобався, все детально пояснив, розʼяснив, на всі питання відповів. Роботою лікаря задоволена і буду до лікаря ще звертатися
Таїсія 02 Январь 2024
Я задоволена візитом. Лікар дуже сподобався.
Андрій 02 Январь 2024
На мою думку, лікар дуже хороший спеціаліст. Лікар мені все пояснив, все детально розказав. Лікар мені сподобався, буде мне на даний час лікувати, подивимось по лікуванню як далі. Пройду курс лікування і планую до лікаря звернутися ще
Алла 12 Декабрь 2023
Нормальний лікар. Візитом я залишилася задоволена.
1 2 3 4
5 6 chevron_right