Івано-Франківськ
Лікар Ортопед, Травматолог, Вертебролог Дідковський Ілля Іванович на Doc.ua

Відгуки про Дідковський Ілля Іванович

Лікар спеціалізується на ортопедичній травматології. Використовує у лікарській практиці: мануальну терапію, ортопедичні корекції методом «короткого важеля», рефлексотерапію, карбоксітерапію, мезотерапію. Виконує вс і види блокад, прес-акупунктуру тригерних зон, редресацію суглобів та ін. Також Ілля Іванович вправляє вивихи та переломи методом іммобілізації

Перевірені відгуки про лікаря 54 відгуки

Надія 16 Квітень 2024
Враження позитивні і від клініки і від лікаря та отриманої консультації, дякую.
Наталя 02 Квітень 2024
Я завжди до нього звертаюсь й завжди вірні обстеження отримую й діагнози й адекватне лікування, яке допомагає.
Світлана 26 Березень 2024
Досвідчений лікар, мені допоміг, дякую.
Ольга 08 Березень 2024
 Сподобався візит. Лікар чудовий, уважний спеціаліст. Мені все дуже сподобалося, лікар все доступно пояснив. Все дуже добре пройшло.
Ірина 13 Лютий 2024
Фаховий лікар, компетентні поради, записалася на курс реабілітації
Наталія 05 Лютий 2024
Лікар сподобався, все детально пояснив, розʼяснив, на всі питання відповів. Роботою лікаря задоволена і буду до лікаря ще звертатися
Таїсія 02 Січень 2024
Я задоволена візитом. Лікар дуже сподобався.
Андрій 02 Січень 2024
На мою думку, лікар дуже хороший спеціаліст. Лікар мені все пояснив, все детально розказав. Лікар мені сподобався, буде мне на даний час лікувати, подивимось по лікуванню як далі. Пройду курс лікування і планую до лікаря звернутися ще
Алла 12 Грудень 2023
Нормальний лікар. Візитом я залишилася задоволена.
Татьяна 05 Грудень 2023
Все нормально пройшло, довго чоловік мучився з болями у коліні, ніхто з лікарів не міг визначити діагноз. Цей лікар поставив діагноз і що з цим робити гарно пояснив. Все добре. Будемо звертатися ще до цього лікаря обов'язково.
5 6 chevron_right