Днепр
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Джичонаия Тамара Гуливеровна на Doc.ua
Консультация от600 грн
Тамара Гуливеровна проводит диагностику (УЗИ, кольпоскопия) и лечение нарушений менструального цикла, патологий эндометрия, инфекций, которые передаются половым путем, проблем шейки матки, бесплодия и других заболеваний у женщин.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 185 отзывов

Ольга 23 Август 2024
Дуже кваліфікований лікар, зручно що візит пройшов в одному кабінеті. По часу це зайняло приблизно двадцять хвилин і все було доволі ефективно, не довелося витрачати лишнього часу. Лікар чітко надала відповіді на всі мої запитання. Залишилися дуже задоволена візитом, можу сміло рекомендувати цього лікаря усім.
Єва 15 Август 2024
Лікар дуже уважний, прийом пройшов на вищому рівні, нам все сподобалося
Олена 04 Июль 2024
 Все було чудово, питань немає. Тамара Гуліверівна - світла, молода, перспективна людина, відповіла на всі питання, які мене турбували та цікавили. Прийом дуже сподобався
Олександра 13 Июнь 2024
Сподобалось обслуговування, я отримала відповіді на свої запитання.
Рита 13 Июнь 2024
Сьогодні була в перше на прийомі у цього лікаря. Прийом пройшов добре, видно що людина на своєму місці, дуже компетентний та розумний спеціаліст. Недивлячись на мої хвилювання Тамара Гуліверівна зробила невимушену атмосферу в якій я почувалася дуже комфортно й впевнено. Щиро дякую!
Анастасія 13 Июнь 2024
Усе сподобалось, візитом задоволена.
Ірина 13 Июнь 2024
Сподобався комплекс послуг, що можна на місті отримати усі потрібні послуги не переміщаючись з кабінету в кабінет. Сподобалось саме відношення лікарки, її професіоналізм, комунікація - те як доступно та зрозуміло усе пояснює.
Софія 28 Май 2024
Софія 06 Май 2024
Лікар мені сподобалася, доступно все розказала, дала рекомендації, я задоволена
Анастасія 26 Апрель 2024
Лікар супер, дуже класний спеціаліст.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Днепр