Днепр
Врач Дерматолог, Трихолог Панкова Светлана  Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Панкова Светлана Владимировна

Врач второй категории
Консультация от750 грн
Врач дерматовенеролог, трихолог, ведет прием взрослых и детей с 12-летнего возраста. Проводит фототерапию, дерматоскопию, трихоскопию, плазмолифтинг, мезотерапию, удаление родинок, кондилом, папилом, контагиозного молюска. Занимается лечением акне, различных дерматитов, грибковых поражений кожи, волос и ногтей, алопеции и др
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 33 отзыва

Лідія 08 Июль 2024
Лікарка мені допомогла розв'язати проблему з якою зверталася.  Я до цього не могла спати, вона мені виписала ефективні ліки які мені допомогли й мені наданий час набагато стало краще. Велика подяка лікарю за допомогу.
Олена 19 Апрель 2024
Дуже вдячна лікарю за чудовий візит та прекрасно виконану свою роботу.
Олег 15 Апрель 2024
Сподобався лікар, сподобався візит. Все повністю влаштувало на цьому візиті.
Ольга 02 Март 2024
На прийомі все пройшло добре, звертатимуся, дякую.
Катерина 27 Февраль 2024
Чудовий фахівець, чуйна людина, прислухається до побажань пацієнта, я задоволена, дякую.
Марина 22 Февраль 2024
Візит мені дуже  сподобався та й лікар теж. Розібрали з лікарем усі питання, які мене цікавили на даному етапі.
Олександр 14 Февраль 2024
Візит пройшов добре.
Олександра 07 Февраль 2024
Дуже гарний лікар, докладно все пояснив, лікування призначив.
Олег 12 Декабрь 2023
Загалом можу відмітити, що лікар  поставила гарні, правильні, відповідні питання, щодо мого  здоров'я. Через те, що лікар трихолог, були питання про тварин, про мій спосіб життя - це мені дуже сподобалось. Лікар відповіла розгорнуто, щодо моїх питань. Скарг ніяких нема, стосовно візиту. Все пройшло дуже добре.
Ольга 11 Декабрь 2023
Все прекрасно відбулося. Лікар чудовий і супер бомбезний. Я дуже задоволена візитом.

Все врачи Днепр