Днепр
Врач Хирург, Эндокринолог Матвеев Константин Олегович на Doc.ua

Отзывы о Матвеев Константин Олегович

Консультация от 600 грн
Доктор Матвеев К.О. является квалифицированным эндокринным хирургом, выполняющим весь спектр малоинвазивных оперативных вмешательств на щитовидной железе. Авторству Константна Олеговича принадлежит около 10 публикаций по вопросам и проблемам оперативной эндокринологии.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Людмила 25 Май 2024
Хороший лікар, пояснив що потрібно робити далі, розібрався з результатами аналізів, все було добре
Направлено в клинику
Валерія 16 Апрель 2024
Мені порекомендував звернутися до ендокринолога гінеколог, атому, що в мене ще проблема з вузлами на щитовидці, то я спеціально вибирала хірурга-ендоктинолога. Але коли я прийшла до нього, то лікар виказав подив причиною мого до нього візиту, він не спромігся переглянути висновки від лікарів та аналізи, тільки свіже УЗД, сказавши, що нічого страшного, все пройде саме і жодних ліків приймати не потрібно. Мені не сподобався такий підхід лікаря і вдруге, я до нього, не обернуся.
Ольга 02 Март 2024
Компетентний лікар, професіонал своєї справи, планую повторні візити, мені все подобається.
Тамара 06 Январь 2024
Не дуже сподобалось на візиті. Все якось швидко пройшло, відношення хотілось кращого від лікаря, більше комунікації. Призначень і лікування не було це теж якось не сподобалось.
Анастасія 14 Ноябрь 2023
Все сподобалось