Днепр
Врач Ревматолог Берестень Мария Афанасьевна на Doc.ua

Отзывы о Берестень Мария Афанасьевна

Консультация от500 грн
Оказывает лечебно – диагностическую и профилактическую помощь пациентам с ревматическими заболеваниями. Успешно лечит артрозы, артриты, болезнь Бехтерева, системную красную волчанку, склеродермию, подагру и остеопороз.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 119 отзывов

Інна 16 Июль 2024
Гарні враження, йшли цілеспрямовано саме до цього лікаря, ми повністю задоволені
Олександр 09 Июль 2024
Лікар дуже гарно все розказує і пояснює, ясно і зрозуміло. Лікар хороший спеціаліст, таких зараз мало. До лікаря звертався не перший раз
Надія 04 Июль 2024
Все було добре, лікар була дуже терпляча, уважна, роздивилася всі мої результати аналізів які були написані іноземною мовою, все переклала, все пояснила. Лікарю дуже дякую!
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Сергій 27 Июнь 2024
Оцінюю на п'ять, лікарка кваліфікована, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Юлия 20 Июнь 2024
Прием понравился, доктор хорошо все объяснила
Тетяна 18 Июнь 2024
Вікторія 13 Июнь 2024
Сподобалось, що лікарка подивилась не тільки зі свого напрямку, а комплексно та надала різносторонню, досить глибоку відповідь.
Алла 06 Июнь 2024
Доктор очень хороший специалист, вежливая и внимательная, очень хорошо и понятно объясняет все свои действия. Мне, как пациенту, понятны мотивы назначения лекарств.
Юлія 04 Июнь 2024
Сподобався лікар, все супер було. Марія Афанасіївна дійсно хороший лікар. Візит дуже добре пройшов, я задоволена залишилася візитом.
Юлія 23 Май 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right