Дніпро
Лікар Ревматолог Берестень Марія Афанасіївна на Doc.ua

Відгуки про Берестень Марія Афанасіївна

Консультація від500 грн
Надає лікувально - діагностичну та профілактичну допомогу пацієнтам з ревматичними захворюваннями. Успішно лікує артроз, артрити, хвороба Бехтерева, системний червоний вовчак, склеродермія, подагру і остеопороз.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 119 відгуків

Інна 16 Липень 2024
Гарні враження, йшли цілеспрямовано саме до цього лікаря, ми повністю задоволені
Олександр 09 Липень 2024
Лікар дуже гарно все розказує і пояснює, ясно і зрозуміло. Лікар хороший спеціаліст, таких зараз мало. До лікаря звертався не перший раз
Надія 04 Липень 2024
Все було добре, лікар була дуже терпляча, уважна, роздивилася всі мої результати аналізів які були написані іноземною мовою, все переклала, все пояснила. Лікарю дуже дякую!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Сергій 27 Червень 2024
Оцінюю на п'ять, лікарка кваліфікована, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Юлия 20 Червень 2024
Прием понравился, доктор хорошо все объяснила
Тетяна 18 Червень 2024
Вікторія 13 Червень 2024
Сподобалось, що лікарка подивилась не тільки зі свого напрямку, а комплексно та надала різносторонню, досить глибоку відповідь.
Алла 06 Червень 2024
Доктор очень хороший специалист, вежливая и внимательная, очень хорошо и понятно объясняет все свои действия. Мне, как пациенту, понятны мотивы назначения лекарств.
Юлія 04 Червень 2024
Сподобався лікар, все супер було. Марія Афанасіївна дійсно хороший лікар. Візит дуже добре пройшов, я задоволена залишилася візитом.
Юлія 23 Травень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right