Черкассы
Врач Ортопед-травматолог Савыч Сергей Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Савыч Сергей Владимирович

Консультация от400 грн
Врач осуществляет прием пациентов с заболеваниями всех суставов, всеми видами артрозов, пяточной шпорой, эпикондилитами, сращиванием переломов, плечелопаточных периартрозоартритом, тендинитом плеча, импиджмент-синдромом, контрактурой Дюпюитрена и ахилодиниею.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Галина 25 Июнь 2024
Мені дуже сподобався лікар, все добре пояснив, я задоволена
Ольга 14 Июнь 2024
У мене була ситуація, що я не знала до кого звернутися, були приступи болю. Лікаря вибрала випадково. Дуже сподобався лікар, молодий, але дуже грамотний. Лікар дуже уважний, поставив спочатку попередній діагноз, назначив аналізи, за результатами підтвердив діагноз, назначив лікування, дуже допоміг мені з лікуванням. Я дуже задоволена роботою лікаря, лікар приділив мені максимум уваги
Галина 10 Май 2024
Лікарем дуже задоволена, лікар молодий, але розумний і тямущий. Лікар розказав більше, чим лікарі з багаторічним стажем. Прийом сподобався
Софія 26 Март 2024
Прийом оцінюю на відмінно, отримали якісну консультацію, дякую.
Лариса 03 Февраль 2024
Мені сподобалося на візиті. Уважний лікар, на всі мої питання, лікар відповів. Надав більше інформації, ніж я навіть очікувала. Все гарно розповів, показав, пояснив. Все було чудово.
Наталія 08 Январь 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.

Все врачи Черкассы