Черкаси
Лікар Ортопед-травматолог Савич Сергій Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Савич Сергій Володимирович

Консультація від400 грн
Лікар здійснює прийом пацієнтів з захворюваннями усіх суглобів, усіма видами артрозів, п’ятковою шпорою, епікондилітами, зрощуванням переломів, плечолопатковим періартрозоартритом, тендинітом плеча, імпіджмент-синдромом, контрактурою Дюпюітрена , ахілобурситом та ахіллодінією.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Галина 25 Червень 2024
Мені дуже сподобався лікар, все добре пояснив, я задоволена
Ольга 14 Червень 2024
У мене була ситуація, що я не знала до кого звернутися, були приступи болю. Лікаря вибрала випадково. Дуже сподобався лікар, молодий, але дуже грамотний. Лікар дуже уважний, поставив спочатку попередній діагноз, назначив аналізи, за результатами підтвердив діагноз, назначив лікування, дуже допоміг мені з лікуванням. Я дуже задоволена роботою лікаря, лікар приділив мені максимум уваги
Галина 10 Травень 2024
Лікарем дуже задоволена, лікар молодий, але розумний і тямущий. Лікар розказав більше, чим лікарі з багаторічним стажем. Прийом сподобався
Софія 26 Березень 2024
Прийом оцінюю на відмінно, отримали якісну консультацію, дякую.
Лариса 03 Лютий 2024
Мені сподобалося на візиті. Уважний лікар, на всі мої питання, лікар відповів. Надав більше інформації, ніж я навіть очікувала. Все гарно розповів, показав, пояснив. Все було чудово.
Наталія 08 Січень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.

Всі лікарі Черкаси