Черкассы
Врач Инфекционист Одинец  Наталья Петровна на Doc.ua

Отзывы о Одинец Наталья Петровна

Консультация от400 грн
Наталья Петровна - врач инфекционист высшей категории. Специализируется на диагностике и лечении таких инфекционных заболеваний как: пищевые токсикоинфекции, сальмонеллез, аденовирусные заболевания, ботулизм, желтая лихорадка, вирусные поражения нервной системы, гельминтоз и др.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 20 отзывов

Лілія 09 Июль 2024
Консультація мені дуже сподобалась - дуже чуйний лікар, усе розповіла, пояснила, призначила лікування, які аналізи надалі потрібно зробити та які мої подальші дії. Залишилась задоволеною.
Марина 25 Июнь 2024
Лікар дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Дійсно шикарний фахівець у своїй справі. Якщо можна було б поставити оцінку десять цьому лікарю, з радістю б це зробила. Лікар просто молодець.
Альона 18 Июнь 2024
Повністю залишилася задоволена роботою лікаря.
Олег 05 Июнь 2024
Лікарка побачила відразу мою проблему, звертався до попереднього лікаря який не зміг побачити мою проблему. Я вважаю що лікарка високої категорії, буду звертатись ще.
Олександр 13 Апрель 2024
Сподобався підхід лікаря, все детально пояснила, роз'яснила, зрозумілою мовою для пацієнта.
Людмила 06 Апрель 2024
Лікарка достатньо компетентна, все пояснила, відповіла на запитання, зробила призначення та надала додаткові рекомендації, дякую.
Роман 14 Март 2024
Мы очень довольны доктором, помощь была квалифицированная и очень приятная женщина.
Наталія 20 Февраль 2024
Все добре пройшло, все сподобалося на візиті. Лікар приємна жінка, хороший спеціаліст. Все дуже ясно та зрозуміло пояснила. Я дуже задоволена візитом.
Катерина 13 Февраль 2024
Візитом задоволена, лікар компететнтний, уважний до деталей, мені все сподобалося.
Євген 06 Февраль 2024
Першою консультацією залишився задоволеним.

Все врачи Черкассы