Черкаси
Лікар Інфекціоніст Одинець  Наталія Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Одинець Наталія Петрівна

Консультація від400 грн
Наталія Петрівна – лікар інфекціоніст вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких інфекційних захворювань як: харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, аденовірусні захворювання, ботулізм, жовта лихоманка, вірусні ураження нервової системи, гельмінтоз та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Лілія 09 Липень 2024
Консультація мені дуже сподобалась - дуже чуйний лікар, усе розповіла, пояснила, призначила лікування, які аналізи надалі потрібно зробити та які мої подальші дії. Залишилась задоволеною.
Марина 25 Червень 2024
Лікар дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Дійсно шикарний фахівець у своїй справі. Якщо можна було б поставити оцінку десять цьому лікарю, з радістю б це зробила. Лікар просто молодець.
Альона 18 Червень 2024
Повністю залишилася задоволена роботою лікаря.
Олег 05 Червень 2024
Лікарка побачила відразу мою проблему, звертався до попереднього лікаря який не зміг побачити мою проблему. Я вважаю що лікарка високої категорії, буду звертатись ще.
Олександр 13 Квітень 2024
Сподобався підхід лікаря, все детально пояснила, роз'яснила, зрозумілою мовою для пацієнта.
Людмила 06 Квітень 2024
Лікарка достатньо компетентна, все пояснила, відповіла на запитання, зробила призначення та надала додаткові рекомендації, дякую.
Роман 14 Березень 2024
Мы очень довольны доктором, помощь была квалифицированная и очень приятная женщина.
Наталія 20 Лютий 2024
Все добре пройшло, все сподобалося на візиті. Лікар приємна жінка, хороший спеціаліст. Все дуже ясно та зрозуміло пояснила. Я дуже задоволена візитом.
Катерина 13 Лютий 2024
Візитом задоволена, лікар компететнтний, уважний до деталей, мені все сподобалося.
Євген 06 Лютий 2024
Першою консультацією залишився задоволеним.

Всі лікарі Черкаси