Черкаси
Лікар Інфекціоніст Одинець  Наталія Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Одинець Наталія Петрівна

Наталія Петрівна – лікар інфекціоніст вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких інфекційних захворювань як: харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, аденовірусні захворювання, ботулізм, жовта лихоманка, вірусні ураження нервової системи, гельмінтоз та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Олександр 13 Квітень 2024
Сподобався підхід лікаря, все детально пояснила, роз'яснила, зрозумілою мовою для пацієнта.
Людмила 06 Квітень 2024
Лікарка достатньо компетентна, все пояснила, відповіла на запитання, зробила призначення та надала додаткові рекомендації, дякую.
Роман 14 Березень 2024
Мы очень довольны доктором, помощь была квалифицированная и очень приятная женщина.
Наталія 20 Лютий 2024
Все добре пройшло, все сподобалося на візиті. Лікар приємна жінка, хороший спеціаліст. Все дуже ясно та зрозуміло пояснила. Я дуже задоволена візитом.
Катерина 13 Лютий 2024
Візитом задоволена, лікар компететнтний, уважний до деталей, мені все сподобалося.
Євген 06 Лютий 2024
Першою консультацією залишився задоволеним.
Євгенія 09 Січень 2024
Дуже чітко усе пояснила, не залякувала, тобто об'яснила як у мене виникла ця проблема, чому так усе відбулося, порекомендувала до кого ще звернутися, бо мала проблему не тільки її фаху, а й іншого, тому підказала, до кого краще звернутися. Залишилась задоволеною, бо лікар мене заспокоїла та й взагалі була дуже делікатною.
Сергій 21 Грудень 2023
Сподобалось, що адекватно розмовляла, не поспішала та добре давала пояснення на жаль проблема виявилась іншого направлення, але як інфекціоніст вона мені сподобалась.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ніна 30 Вересень 2023
Дуже чемна лікарка, гарно нас обслужила, добре усе нам розповіла за болячку. Нам сподобалось.
Олександр 12 Вересень 2023

Всі лікарі Черкаси