Отзывы о диагностическом центре МДЦ Эксперт Житомир

• Пн-Сб: 9:00-18:00

ул. Университетская (Пушкинская) 56. На карте

Королевский

Чудова клініка, на ресепшен приємний персонал, гарні лікарі, діагностику провели добре. Мені також підходить цінова політика в клініці, краща чим в інших клініках. Мені сподобалася клініка і якщо буде необхідно, то буду звертатися саме в цю клініку

Тетяна, 14.03.2024

Напередодні зв'язались, усе пояснили. Нас прийняли гарно, працівники професійні, візитом задоволені.

Надія, 09.03.2024

Сподобалося у клініці. Дуже добре все було, дуже гарно відносяться до пацієнтів у клініці.

Світлана, 26.02.2024

Сподобалася клініка. У клініці  чисто, акуратно, зручно, дуже привітний персонал. Лікар, який проводив діагностику теж був дуже уважний та приємний в спілкуванні. Мені дуже сподобалося у клініці.

Галина, 26.02.2024

Сподобалася клініка. Але є одне, але. Нас дезінформували мені це не сподобалось. Ми на КТ черевної порожнини записувалися, була підозра на непрохідність шлунку. Казали що можна не пити оці проносні засоби приїжджати так. А коли ми приїхали сказали для чого ви приїхали, треба було пити, щось робити. Ми робили КТ не підготувавшись правильно.

Ганна, 28.12.2023

Швидко, якісно, з повагою до пацієнтів. Усе на вищому рівні!

Олександр, 20.12.2023

Все сподобалось. Приємно, гарненько чистенько, персонал привітний. Все швидко і зрозуміло пройшло. Лікар все пояснював, консультував. Якщо людина перший раз з цим стикається, то у клініці все пояснюють, тому все добре пройшло. Дякую.

Сергій, 05.12.2023

Сподобався підхід, а також те, що добре усе пояснили, все пройшло добре, залишився задоволеним.

Руслан, 03.12.2023

Персонал ввічливий, знає і виконує свою роботу, гарно обслуговують, все показують, все розказують, в клініці було комфортно

Олександр, 15.11.2023

По-перше, дуже гарний лікар, який робив мені МРТ, дуже і взагалі обслуговування в даній клініці досить таке достойне, я дуже задоволена, в клініці дуже гарно, саме головне те що, що там працюють всі професіонали

Валентина, 10.11.2023

Максимальний комфорт зона відпочинку. Лікар вищої категорії який проводив Електронейрографію. Обслуговування на високому рівні.

Микола, 29.06.2023

Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Максим, 29.06.2023

Не понравилось местоположение клиники и обслуживание персонала.

Ангеліна, 26.11.2021

ул. Большая Бердичевская, 43. На карте