МДЦ Эксперт Житомир

Сеть медицинских диагностических центров «Эксперт» предлагает своим клиентам широкий выбор услуг диагностики для взрослых и детей: УЗИ, КТ, МРТ. Также в диагностическом центре Вы сможете проконсультироваться с опытным рентгенологом. еще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

ул. Университетская (Пушкинская) 56. На карте

Королевский

Сеть медицинских диагностических центров «Эксперт» предлагает своим клиентам широкий выбор услуг диагностики для взрослых и детей. Диагностические центры расположены в таких городах, как: Киев, Днепр, Черкассы, Житомир, Харьков, Кропивницкий, Ровно, Кременчуг, Сумы, Шепетовка.

Сеть ДЦ «Эксперт» предоставляет следующие услуги:

• Компьютерная томография
  • Магнитно-резонансная томография
  • Ультразвуковые исследования
  • Нейромиография
  • Консультация врача-рентгенолога

Все центры «Эксперт» оборудованы самыми современными диагностическими аппаратами Toshiba. Такое оборудование позволяет получить точную информацию о структуре органов и тканей, и предоставляет врачу возможность точно поставить диагноз и сформировать схему лечения. Также, что не менее важно, все патологии можно увидеть неинвазивно, то есть без оперативного вмешательства.

Преимущества диагностических центров «Эксперт»:

• Современное оборудование
  • Консультации опытных специалистов
  • Доступные цены
  • Комфортные условия проведения диагностики
  • Широкий выбор диагностических услуг

В клініці зробили КТ легень, отримали висновок. У висновку написано, що є тінь від кардіостимулятора, якого взагалі немає у пацієнта. Висновок переплутали з іншим пацієнтом. Звернулися в клініку, щоб виправити висновок. Ми отримали від клініки новий відкоригований висновок без інформації про кардіостимулятор, але немає довіри до такого висновку. Як можна вірити всім іншим параметрам висновку і чи не переплутали знову наш висновок з висновком іншого пацієнта.

інна, 22.03.2024
Ответ клиники
Зі свого боку хочу направити до Вас претензію від ТОВ "МДЦ Експерт-Житомир"! Співробітники Doc.ua некомпетентні в записі пацієнтів на обстеженні з контрастуванням! По перше, співробітники Doc.ua не питають анамнез пацієнта, алергії, протипокази та ін., як у випадку з цією пацієнткою! По друге, є випадки, коли пацієнтів записують інші люди, як у випадку з цією пацієнткою. Її записав чоловік, Ваші співробітники не захотіли навіть дізнатись подробиці обстеження! По третє, інколи хамське відношення Ваших співробітників до моїх співробітників при записі пацієнтів! Виходячи із всього вище написаного, прошу прийняти міри по вдосконаленню запису на обстеження з контрастуванням! В іншому випадку, буду вимушений ініціювати процедуру розриву Договору про співпрацю з Вашою організацією! P.S. такі проблеми при записі не тільки у Житомира, є інші Центри мережі Експерт, які теж не дуже задоволенні якістю запису Doc.ua!
28.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.

Олег, 19.03.2024

Чудова клініка, на ресепшен приємний персонал, гарні лікарі, діагностику провели добре. Мені також підходить цінова політика в клініці, краща чим в інших клініках. Мені сподобалася клініка і якщо буде необхідно, то буду звертатися саме в цю клініку

Тетяна, 14.03.2024

Напередодні зв'язались, усе пояснили. Нас прийняли гарно, працівники професійні, візитом задоволені.

Надія, 09.03.2024

Сподобалося у клініці. Дуже добре все було, дуже гарно відносяться до пацієнтів у клініці.

Світлана, 26.02.2024

ул. Юрка Тютюнника, 23. На карте