Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Інститут планування сім'ї (IPF) - лікувально-діагностичний комплекс з філіями у Вінниці та Києві. Центр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє швидко, безболісно і максимально точно виконати широкий спектр діагностичних досліджень. Тут працюють кваліфіковані фахівці з УЗ-діагностики та іншим видам досліджень організму еще

ул. Пирогова, 10. На карте

Старогородской

Діагностичний центр Інституту планування сім’ї оснащений новітньою технікою та матеріалами для проведення високоточних біохімічних, гормональних, гематологічних, імунологічних досліджень, а також аналізів на наявність інфекційних захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом

Переваги діагностичного центру IPF:

• Кваліфіковані спеціалісти
  • Новітнє обладнання и матеріали
  • Зручне розташування
  • Можливість лікування у кредит
  • Гнучка система знижок
  • Розрахунок готівкою або карткою

В IPF проводять УЗД:

• ультразвукове дослідження внутрішніх органів, м’яких тканин, лімфовузлів, молочних залоз та ін.
  • нейросонографія
  • дуплексне сканування судин нижніх кінцівок, шиї
  • пренатальний скринінг, УЗД з 3D фіксацією/відео 4D формату
  • ультразвукова гістеросальпінгографія
  • УЗД у динаміці
  • мамографія (дослідження органів грудної клітки)

Також у центрі можна пройти наступні обстеження:

• біохімічний скринінг при вагітності
  • розрахунок генетичного ризику
  • кардіотокографія плоду
  • фолікулометрія
  • цервікометрія
  • електрокардіограма

В Інституті планування сім’ї приділяється особлива увага дотриманню конфіденційності та захисту особистих даних пацієнтів.

Мене все дуже влаштувало, все на найвищому рівні.

Інна, 27.01.2020

В клініці я була перший раз. Я дуже задоволена. Сподобався лікар і відношення. Запишусь в клініку ще до іншого спеціаліста.

Аліна, 17.01.2020

Мені, все сподобалося! Нас: вчасно прийняли, заповнили анкету, все пояснили.

Людмила, 02.08.2019

Кваліфікований спеціаліст, ультразвукової діагностики. Дуже швидко, якісно, і апаратура хороша. Все сподобалось!

Олена, 23.05.2019

Мне все понравилось, очень все хорошо, в клинике чисто очень, очень врач хороший- маммолог, очень приветливый. В понедельник еще будем обращаться в эту клинику. Спасибо большое.

Алла, 28.02.2019
Центры поблизости