Семейная клиника Ineo на ул. Космонавтов

• Парковка,
  • Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,

Клиника «Ineo» предоставляет возможность пройти диагностические исследования на современном оборудования для взрослых и детей. Диагностику проводят квалифицированные врачи. еще

• Сб: выходной

ул. Космонавтов, 32. На карте

Хаджибейский

Гарний, професійний лікар, що робив мені УЗД.

Анастасія, 09.02.2024

Все добре пройшло. У клініці ввічливий, добрий персонал. Хороші, компетентні лікарі. Все сподобалося у клініці.

Людмила, 06.02.2024

В клинике очень мало людей, когда я пришёл, встретил приветливый персонал, я разделся, мне дали бахилы и сразу, по своему времени, меня провели в кабинет на диагностику. Сама атмосфера в клинике приятная, располагающая, нет толпы людей. Остался полностью доволен.

Олександр, 13.12.2023

Клініка зробила те, що я від неї очікував. Я прийшов, отримав послугу, діагностику. При цьому, для мене зараз важливо, як і для багатьох людей, коли ти звертаєшся до людей українською, очікуєш відповідно отримати послугу українською. Персонал на ресепшен та лікар ігнорували це, говорили російською, хоча навіть законодавство зобов'язує так не робити. Це не сподобалось

Вадим, 14.11.2023

Я дуже вдячна за обслуговування, сучасну, гарну клініку. У фоє прохолодно, на мене одразу звернули увагу, уточнили, хто я і причину мого візиту, підказали куди мені пройти. УЗД зробила чудова лікарка, практично відразу отримала результат. Візитом залишилася дуже задоволена.

Жанна, 04.08.2023

ул. Семена Палия, 103б (ТЦ “Экватор”, 2 этаж).