Отзывы о диагностическом центре Эхокор, отделение УЗИ

• Парковка,

ул. Угорская 17. На карте

Сиховский

Усе зручно, усе нормально зробили, приємне обслуговування, ще й знижку як переміщеній особі (це мені понад усе сподобалося))). Візитом залишилась повністю задоволеною.

Ольга, 22.06.2024

Усе сподобалось - розмови та професійність персоналу.

Степан, 22.06.2024

В клініці була на УЗД. Лікар УЗД спеціаліст чарівна, дуже грамотна, підкована, професійно налаштована. В клініці дуже чисто і приємно, приємний запах, що дуже важливо. В клініці на ресепшен дуже адекватна людина, дуже інтелігентна

Світлана, 20.06.2024

Під час візиту, залишилась усім задоволеною.

Надія, 19.06.2024

Сподобалось людське ставлення персоналу, на відміну від інших місць де довелось бувати. Сподобались сервіс та обслуговування. Лікарка що проводила мені УЗД, мені усе добре поясняла що робила. Візитом залишилась повністю задоволеною.

Марина, 13.06.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре. Дякую.

Максим, 08.06.2024

Все добре було у клініці, все гаразд. Дякую.

Марія, 08.06.2024

Дуже комфортно було у цій клініці. Все пройшло просто чудово.

Данило, 28.05.2024

Клініка дуже сподобалася, все було добре. Клініка повністю задовольнила наші потреби.

Володимир, 18.05.2024

Задоволена проведенням діагностики, клініка гарна, дякую.

Наталія, 10.05.2024

Все сподобалось. У клініці повсюди чистота, дуже привітний персонал.

Софія, 03.11.2023

Все дуже сподобалось. У клініці чистенько, дуже привітний персонал.

Остап, 03.11.2023

Мені не сподобалась там усе, по перше, це не клініка, а кабінет у якійсь поліклініці, по друге, немає сучасного ремонту, і взагалі увесь заклад не дуже схожий на медичний.

Ганна, 11.11.2022

Клініка комфортна, діагностику провели якісно. Але персонал в грубій формі пояснював мені дорогу до лікарні, коли я не змогла її знайти

Аноним, 11.09.2020

Дитина маленька, майже не плакала. Все було добре.

Марія, 09.09.2020

В клініці мають підхід до дітей, дещо пояснили данні діагностики.

Валентин, 12.08.2020

Лікар-УЗІ спеціаліст ввічливий, уважний і має добре ставлення до пацієнтів.

Богдан, 12.02.2020

Лікар УЗІ спеціаліст гарно подивилась та чітко і ясно розповіла. Все пройшло добре

Анна, 12.02.2020

Кабінет знаходиться в старій лікарні. Але сам кабінет у граному стані.

Оксана, 05.12.2019

Хороший прием, обычно врачи не хотят разговаривать об обследовании, а тут во время УЗИ сердца со мной поговорили, объяснили все.

Олег, 05.04.2019

Трішки не сподобалося, що апарат був явно не з нашого століття, а ще напевно з Радянського Союзу. Не розумію за що я заплатив гроші, я міг би зробити таке ЕКГ і у звичайній поліклініці безкоштвно.

Віталій, 26.03.2019

Встановіть, будь ласка, показник, куди йти, бо я шукала півгодини, не могла знайти, де знаходиться. А так все нормально. Як треба буде, ще буду звертатись в цю клініку.

ХРИСТИНА, 22.02.2019

Дуже чудовий лікар, гарна медсестра, все пройшло на вищому рівні.

Валентина, 13.02.2019

Все було добре. Швидко мене прийняли, по запису. Я запізнилась, але мене пропустили по черзі.

Наталія, 24.11.2017

При всій повазі, конкретної відповіді не було. Причини болю говорили із словами "може", "можливо" і т.п. 160 грн потратили, а потрібно ще раз йти, але уже в інший УЗД кабінет.

Оксана, 18.07.2016

ул. Железнодорожная, 7. На карте