МРТ-Центр Киев-Мед в Кривом Роге

• Пн-Сб: 9:00-18:00

пр-т Мира, 5 Б. На карте

Саксаганский

Сподобалось відношення, плюс до того, приїхав заздалегідь, адміністратори зателефонувавши іншим пацієнтам й дізнавшись, що хтось запізнюється, таким чином знайшли змогу прийняти мене раніше, не змусивши чекати свого часу.

Олександр, 04.04.2024

Все пройшло дуже добре. Дівчата на рецепції дуже уважні. Все дуже сподобалося.

Сергій, 03.04.2024

Усе пройшло добре залишився задоволеним.

Дмитро, 26.03.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було. У клініці дуже ввічливий та уважний персонал.

Костянтин, 21.03.2024

Запис був на 13 годину, прийихав за 15 хвілин, чекати прийшлося півтори години.Сервіс непоганий, але ця накладка по часу знівелювала позитив.

Сергій, 11.03.2024
Ответ клиники
Розібравшись з записом муcимо визнати, що ситуація з затримкою в записі була на п'ятдесять хвилин. Причиною був, пацієнт який не міг без рухів пройти обстеження, що змусило рентген лаборанта неодноразова переробляти її обстеження, це сталось ще об одинадцятій годині, і нажаль наш адміністратор не попередив Вас про затримку. Такі ситуації в нас дуже рідко. З адміністратором проведена бесіда. Приносимо свої вибачення за затримку.
21.03.2024

ул. Лермонтова, 29 (возле ТЦ Бульвар). На карте