Львів
Лікар Флеболог, Судинний хірург Лєбєдєва Світлана Анатоліївна на Doc.ua

Лєбєдєва Світлана Анатоліївна

Світлана Анатоліївна виконує весь обсяг хірургічного та консервативного лікування хворих з артеріальною та венозною патологією. Проводить терапію гострих та посттравматичних уражень артерій та вен, атеросклерозу артерій нижніх кінцівок, периферичних артерій, діабетичних ангіопатій нижніх кінцівок, флеботромбозів, тромбофлебітів а ін.
  • Автор патенту на винахід «Спосіб профілактики емболічних ускладнень радикальної хірургії пухлин нирки з метатромботичною інвазією нижньої порожнистої вени»
  • Автор понад 40 друкованих праць

Освіта

• Львівський державний медичний інститут (1994)
  • Магістратура на базі кафедри шпитальної хірургії та відділення судинної хірургії (1999)
  • Спеціалізація з судинної хірургії у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (1999)

Курси

• Тематичне удосконалення «Принципи тематичного та консервативного лікування оклюзійно-стенотичних захворювань артерій» (2003)
  • Тематичне удосконалення «Діагностика та лікування хронічної ішемії мозку» (2015)
  • Тематичне удосконалення «Ургентні стани в хірургії магістральних судин» (2017)
  • Передатестаційний цикл «Судинна хірургія» (2017)

Участь в асоціаціях

• Асоціація судинних хірургів України
  • Асоціація судинних хірургів та Польщі

Виконувані процедури

• оперативні втручання на:
    • черевній аорті;
    • гілках дуги аорти;
    • артеріях кінцівок;
  • операції при венозних патологіях (включаючи пухлинні інвазії басейну нижньої порожнистої вени).

Перевірені відгуки про лікаря

129 Відгуки
Направлено до клініки
Мар'ян 08 Травень 2024
Негативне враження залишилося після візиту у цього лікаря.
Олег 08 Травень 2024
Візит пройшов добре. Лікар надала багато корисної інформації, все пройшло, так як і планувалося.
Марта 29 Квітень 2024
Прекрасно пройшов візит. Лікар добре усе пояснила, загалом цей лікар дуже мені сподобався.
Бенджамін 11 Квітень 2024
Лікар дуже гарний, уважний, дуже сподобався прийом
Тетяна 09 Квітень 2024
Дуже гарна лікарка, досвідчена. я задоволена отриманю консультацією.

Всі лікарі Львів