Харків
Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
вул. Амосова, б. 52, офiс 157на карті
Немишлянськийм. О.С. Масельського
«Медичний центр» для дорослих і дітей
вул. Набережна Перемоги, 120ана карті
Соборний
«Медичний центр» для дорослих та дітей
вулиця Якуба Коласа, будинок 4-Б, офiс 117на карті
Святошинськийм. Святошин
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису

Всі лікарі Харків