Видалення зубів в Полтаві

Другие стоматологічні клиники в Полтаві

Стоматологічна клініка
    Стоматологія
    • Паркінг,

У кабінеті "Ворошилов Мій Зубний" надаються стоматологічні послуги, що включають лікування зубів за допомогою сучасного обладнання і апаратури, протезування зубів всіх видів, імплантацію зубів, хірургічні маніпуляції, заходи, що забезпечують здоров'я зубів, кореневих каналів і емалі. ще

• Пн-Сб: 10:00-20:00
    • Нд: вихідний

вул. Жовтнева, 40Д. На карті

Шевченківський

Акушерство, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,
    • Пн-Нд: 8:00-22:00

вул. Сінна, 37. На карті

Київський

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Клініка
    Алергологія, Гінекологія, Дерматологія, Косметологія, Неврологія, Стоматологія ще

Багатопрофільна клініка Елітмед+ надає послуги лікарів різних спеціальностей: гінекологів, алергологів, дерматологів, стоматологів, неврологів і косметологів, також в штаті є дитячі фахівці. Клініка пропонує широкий вибір косметологічних послуг і лазерну епіляцію. У Елітмед+ можна здати аналізи на лабораторні дослідження ще

• Сб-Нд: 9:00-16:00

вул. Небесної сотні, 74. На карті