Другие стоматологічні клиники в Львові

Ортодонтія, Ортопедія, Стоматологія, Хірургія

Клініка Ференц надає якісну стоматологічну допомогу для дорослих і дітей. У медичному закладі вам можуть надати допомогу за такими напрямками, як: терапевтична стоматологія; ендодонтія; ортопедична стоматологія; хірургічна стоматологія; імплантологія тощо ще

вул. Петлюри, 36. На карті

Залізничний

Акушерство, Андрологія, Анестезіологія, Венерологія, Гастроентерологія, Генетика, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортодонтія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Реабілітологія, Репродуктологія, Стаціонар, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

вул. Антоновича, 102. На карті

Франківський

Ортодонтія, Стоматологія
    • Паркінг,

Стоматологія "Екстрадент" надає усі послуги стоматологічного профілю, починаючи із терапевтичної стоматології, завершуючи складною та сучасною імплантацією. У "Екстрадент" працюють наддосвідчені лікарі, що мають за плечами багатий досвід та визначні досягнення. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

пр. Червоної калини, 117. На карті

Сихівський

Практикуючий лікар

вул. Шевченка, 46. На карті

Шевченківський

• Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

У стоматологічній клініці «Експерт» працюють досвідчені стоматологи, які виконують терапевтичне, ендодонтичне, ортопедичне лікування зубів, протезування зубного ряду, хірургічні втручання у ротовій порожнині. Клініка «Експерт» працює цілодобово, надаючи невідкладну стоматологічну допомогу у будь-який час доби. ще

вул. Окружна, 94А. На карті

Франківський

Ортодонтія, Стоматологія
    • Оплата карткою,

вул. Виговського, 20 б . На карті

Сихівський

• Видалення зуба мудрості (ретинованого)
    • Видалення зубів
      • Резекція верхівки слідуючого зуба під час операції
      • Видалення однокоренового зуба
      • Видалення багатокореневого зуба
    Клініка
    Косметологія, Стоматологія
    • Паркінг,

У центрі стоматології та краси SMILE&BEAUTY працюють лікарі вищої категорії з понад 20-ти річним досвідом в сфері стоматології, професійної гігієни ротової порожнини та естетичної косметології. Також в цьому центрі працює косметологічний кабінет. До вирішення проблеми підходять комплексно, делікатно та ефективно. ще

• Сб: вихідний

площа Князя Святослава, 5. На карті

• Паркінг,

Клініка «Family Dentist» надає широкий спектр стоматологічних послуг для всієї сім'ї. Сучасне обладнання, професійні лікарі і доступні ціни — головні переваги стоматологічної клініки «Family Dentist». В клініці проводять ендодонтичне та ортодонтичне лікування, протезування та відбілювання ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Караджича, 29Г. На карті