Лазерна корекція зору в Кривому Розі

2.5
Послуги офтальмолога

Другие офтальмологічні клиники в Кривому Розі

Офтальмологія

У Криворізькій філії клініки «Новий зір» надають офтальмологічні послуги, що включають діагностику зору, лікування катаракти, глаукоми, лікування астигматизму, міопії, гіперметропії, заміну кришталика та інших процедур ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Церковна (Калініченко), 10. На карті

Лікувальний діагностичний центр
    Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще

ул. Пушкина, 13 О. На карті

Лікувальний діагностичний центр
    Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Лечебно-диагностический центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» оказывает качественную медицинскую помощь, специалисты клиники проводят диагностические процедуры на инновационных технологиях. В медцентре возможен выезд специалистов на дом, в особо тяжелых случаях госпитализация ще

мкр-н Солнечный, 59. На карті

Лікувальний діагностичний центр
    Дерматологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія ще
    • Оплата карткою,

Медицинский центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» предоставить широкий спектр медицинских и диагностических услуг, как для взрослых, так и для деток. При помощи инновационных технологий, врачи быстро и качественно поставят диагноз пациенту. У специалистов индивидуальный подход к каждому пациенту ще

• Сб: вихідний

ул. Черкасова, 113. На карті

Металургічний

Лікувальний діагностичний центр

Медицинский центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» отделения №3 предоставляет пациентам получить консультации от опытных специалистов, качественную диагностику на сертифицированных аппаратах ще

ул. Пушкина, 13 О. На карті

Лікувальний діагностичний центр

Медцентр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» предоставляет широкий спектр медицинских услуг. В клинике проводят лабораторную диагностику, диагностические исследования состояния организма, консультативные приемы профильных специалистов. Возможен выезд специалиста на дом для предоставления неотложной медицинской помощи ще

мкр-н Ингулец, ул. Рудная, 47/03. На карті

Тернівський

Лікувальний діагностичний центр
    Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Рентгенологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендоскопія ще
    • Аптека в клініці,

Медицинский центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» окажет помощь во многих направлениях медицины. Врачи клиники проведут диагностические исследования, лабораторную диагностику современными технологиями. В клинике доступен вызов бригады скорой помощи ще

• Пн-Сб: 7:00-18:00

Широковское шоссе, 62. На карті