Сторінка 19: Електрокоагуляція новоутворень шкіри в Києві

2.5

Другие дерматологічні клиники в Києві

Акушерство, Андрологія, Гінекологія, Дерматологія, Неврологія, Оториноларингологія, Репродуктологія, Сексологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Сучасний багатопрофільний медичний центр, який надає високоякісні медичні послуги. Висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та технології. Медичний центр надає широкий спектр послуг діагностики та лікування. Актуальні та доступні ціни ще

Микільсько-слобідська 4в. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Венерологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Косметологія, Масаж, Подологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще
    • Оплата карткою,

"ГруальМед" – це сучасний медичний заклад, який надає консультаційні, діагностичні послуги та лікування в області: дерматології, трихології, гастроентерології, УЗД, подології, хірургії, сестринської справи. Підтримка здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. У нас постійні акції та гнучна система знижок. Запрошуємо вас до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: выходной

вул. Братиславська, 14 Б. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Хірургія ще
    • Оплата карткою,

Файна Клініка — медичний центр для дорослих та дітей від народження. Ми надаємо консультативні послуги за понад 30 напрямами, виконуємо УЗ-діагностику, рентген, лабораторні дослідження (аналізи), проводимо вакцинацію, видаємо довідки, ведемо вагітність та спостерігаємо малюків із перших днів життя. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Родини Крістерів, 18/6. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Почайна, м.Оболонь

Дерматологія, Денний стаціонар, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Психіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Doctor Home - це медичні послуги вдома та в клініці за доступними цінами! Основна спеціалізація - це надання первинної медичної допомоги вдома. До ваших послуг: педіатр, терапевт, медсестра, невропатолог, отоларинголог (ЛОР), хірург, ендокринолог, ортопед, дерматолог. Медичний центр постійно розширює перелік своїх фахівців, щоб Ви мали можливість отримати консультацію вдома/в клініці/ онлайн з будь-якого питання про своє здоров'я чи здоров'я Ваших близьких! ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Драгоманова, 2-Б. На карті

Дарницький , м.Позняки

Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Ортопедія, Проктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Медичний центр «IMPULSEMEDICAL» -- надійний помічник твого здоров’я. Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Маніпуляційний кабінет ще

вул.Срібнокільська, 2А, корпус Б. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Харківська, м.Позняки

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія ще
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

KINDERKLINIK - ЄДИНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МЕРЕЖА КЛІНІК ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ У КИЄВІ 4 філіали у Києві: Виноградар, Печерська, Позняки, Голосієво Доказові лікарі для дітей та дорослих Власна лабораторія ще

• Вт-Сб: 9:00-19:00
    • Пн: выходной

вул. Кахи Бендукідзе, 2. На карті

Печерський , м.Звіринецька

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Косметологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендоскопія ще
    • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр, який надає якісні та доступні медичні послуги первинного та вторинного рівня. Клініка обладнана сучасним японським обладнанням, що дозволяє якісно та швидко проводити складні діагностичні та оперативні втручання ще

• Сб: вихідний

вул. Микільсько-Слобідська, буд 8, офіс 2403. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Оториноларингологія, Проктологія, Психіатрія, Стоматологія, Флебологія, Ендокринологія ще
    • Аптека в клініці,
    • Оплата карткою,

Медичний центр “Філософія Здоров’я” — сучасна мультипрофільна клініка у Києві! Ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей, забезпечуючи високий рівень догляду та комфорту для наших пацієнтів. Незалежно від вашої потреби, ви зможете знайти спеціаліста в області стоматології, гінекології, ультразвукової діагностики, педіатрії, неврології, отоларингології, проктології, кардіології, флебології, дерматології, косметології та інших. ще

вул. Загорівська, 1Г. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Клініка
    Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дерматоонкологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Проктологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Функціональна діагностика ще
    • Оплата карткою,

OUTRÈ CLINIC - центр здоров'я та краси основним нашим завданням та ідеологією є турбота про здоров'я людини та запобігання хворобам раніше, ніж стан організму дав збій ще

• Пн-Вс: 9:00-19:00

вул. Кудряшова, буд 18. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Клініка
    Нетрадиційна медицина, Функціональна діагностика, Алергологія, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Гомеопатія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пульмонологія, Репродуктологія, Рефлексотерапія, Сімейна медицина, Терапія, Фізіотерапія, Фітотерапія ще
    • Аптека в клініці,
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

В клініці «Смартмед» проводиться комплексна діагностика і лікування всього організму методом частотного резонансу (функціональний скринінг), вегетативного тестування. Це найшвидший метод провести повне обстеження всього організму. ще

• Сб: вихідний

вул. Мостицька 9 . На карті