Другие стоматологічні клиники в Дніпрі

Ортодонтія, Ортопедія, Стоматологія

Стоматология «КонстантА» предлагает все возможные виды услуг в терапевтической, ортодонтической и ортопедической стоматологии. Врачи клиники работают в направлении детской и взрослой стоматологии, которая включает: лечение каналов, коррекцию прикуса, сложное челюстно-лицевое протезирование. Все процедуры проводятся на высоком профессиональном уровне. ще

Пр. Дмитрия Яворницкого, д. 3, 3-й этаж. На карті

Стоматологія

«Amel Dental Kids» - стоматологічна клініка для дітей. У стоматології працюють кращі дитячі фахівці, а сама клініка оснащена сучасним обладнанням і матеріалами. У клініці проводять чистку зубів, лікування й видалення молочних зубів, ортодонтичне лікування та ін. ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

бульвар Катеринославський, 2, ТДК «Босфор». На карті

Клініка
    Ортодонтія, Стоматологія

У стоматології NEO DENTAL CLINIC ви зможете отримати повний спектр послуг, в незалежності від характеру вашої проблеми і бути впевненим в її якісному професійному вирішенні. Якщо ви шукаєте хорошу стоматологію, то повинні знати, що недостатньо своєчасно звернутися до стоматолога. Важливо довірити здоров'я зубів сертифікованій стоматології, що забезпечує ефективність роботи фахівця, безпеку перебування пацієнта в клініці і бездоганність сервісного обслуговування. ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

проспект Івана Мазепи, 48. На карті

Новокодацький , м.Металургів

• Пн-Нд: 9:00-20:00

пр-т. Дмитра Яворницького (Карла Маркса), 79. На карті

Центральний , м.Вокзальна

Стоматологія

У філії мережі стоматологічних клінік «Аполллонія», що знаходиться за адресою вул. Гусенка, 17, надається комплексна допомога в лікуванні зубних рядів і зубів. Лікарі клініки займаються хірургічною стоматологією, лікуванням ясен, лікуванням періодонтиту, каріозних пошкоджень зубів, реставрацією зубів, гігієнічним чищенням. ще

вул. Гусенко, 17. На карті

Соборний

Стоматологія

Клініка «Дента», що спеціалізується на стоматологічних послугах, є філією дніпропетровської мережі стоматологий «Аранта». У «Дент» пацієнти звертаються з таких питань: лікування каріозних пошкоджень зубів, імплантологія, ортопедія, хірургічні маніпуляції, процедури по естетичної стоматології. ще

пр. К. Маркса, 57. На карті

Стоматологія

Центр «Аранта», що надає стоматологічні послуги - філія «Аранти», дніпропетровської мережі зубних клінік. У стінах «Аранти» пацієнти отримують терапевтичне, ортопедичне, хірургічне лікування захворювань зубів, ясен, порожнини рота. Також в центрі проводять естетичні реставрації, імплантології, процедури з дитячої стоматології. ще

вул. Рабоча, 89. На карті

Чечелівський

Стоматологія

Стоматологія сімейного типу «Стома-сервіс» представлена в Дніпропетровську протягом 19 років. У «Стома-сервісі» надають послуги з дитячої, терапевтичної, ортопедичної стоматології, хірургії, імплантології, художньої реставрації, ортодонтії. ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00
    • Нд: 9:00-14:00

вул. Миронова, 15. На карті

Стоматологія

У «зубного лікаря» ведеться дорослий і дитячий прийом. У клініці проводяться процедури по ортодонтії, естетичним реставраціям, ортопедії, терапевтичної стоматології, хірургії, протезування. Для зручності пацієнтів клініка має паркуванням, дитячою кімнатою, терміналом для оплати. ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00
    • Нд: 9:00-15:00

вул. Лабораторна, 93. На карті

Соборний

Практикуючий лікар
    Стоматологія

Стоматологічна клініка Молодан С.В. була відкрита в 2005 році і на сьогоднішній день в її стінах надають послуги висококваліфіковані лікарі стоматологи за такими стоматологічними напрямками, як терапія, ортопедія, а також практикує лікар гігієніст. В даному медичному закладі проводиться лікування захворювань зубів і слизової оболонки рота. ще

вул. Калинова, 72. На карті

Амур-Нижньодніпровський