ТОП-10 психологів України за версією DOC.UA

Психолог — це фахівець, про якого першого згадують, коли відчувають безвихідь і тривогу. До нього звертаються, коли не можуть впоратися з емоціями чи нав’язливими думками, налагодити стосунки дома чи на роботі. Саме ці фахівці першими надають допомогу під час надзвичайних ситуацій, катастроф, обстрілів. Вони працюють з військовими та цивільними, дорослими й дітьми, в школах і лікарнях, дитячих садочках та у паліативних центрах. Вони мають силу запалювати вогник у душі.

Психологи й психотерапевти входять до двадцятки популярних спеціалістів сервісу DOC.UA. Це фахівці, до яких українці не тільки часто записуються, вони ще залишають відгуки про візит до них…

«Все було дуже мило. Все було дуже добре»

«Лікар мене вислухала, дала поради, якими я наразі користуюся і які мені допомагають»

«Консультація пройшла с посмішкою, легко та найголовніше — досягла результату».

Саме ці живі враження допомагають іншим користувачам сайту знайти свого фахівця.

Кількість записів до психологів через DOC.UA залишається плюс-мінус стабільною упродовж щонайменше чотирьох років.

У 2023 році записів до психологів через DOC.UA було на 20-25% більше, ніж у 2022 та 2024 роках.
Порівнювалися дані за І квартал.

Напередодні Всеукраїнського дня психолога, який відзначаємо 23 квітня, представляємо ТОП-10 психологів України за версією DOC.UA.

Щоб скласти цей рейтинг, ми проаналізували кілька показників: досвід лікаря, загальний рейтинг, кількість записів, кількість і якість відгуків користувачів, які вони залишають після візиту в клініку. Сподіваємось, комусь наш рейтинг допоможе швидше знайти свого психолога.

1. Герасименко Андрій Іванович

2. Василькова Ірина Миколаївна