«Нова пошта» починає доставку медичних засобів в DOC.ua

nptext

Ще одне співпраця для здоров'я українців: «Нова пошта» і медичний онлайн-хаб DOC.ua стали партнерами з безпечної доставки товарів медичного призначення. Ліки, замовлені через сайт DOC.ua, буде доставляти «Нова пошта».

Якщо наш сервіс DOC.ua раніше був більше відомий як сервіс запису до лікаря, то в даний час ми стали фактично «онлайн-поліклінікою» широкого профілю, де фахівці з різних напрямків дистанційно консультують пацієнтів зі всієї України. А рекомендовані ними медичні препарати можна замовити тут же на сайті в розділі «Аптека» і отримати «Нової поштою».

«Нова пошта» — один з найбільших операторів з доставки у країні. Налагоджена логістика, широке географічне покриття, швидкість здійснення відправлень — все це допоможе пацієнтам отримати необхідні медичні товари за найкоротші терміни і в найбільш зручний спосіб — у відділення, поштомат або просто додому.

«В умовах, коли бесконтант захоплює буквально всі сфери нашого життя, в DOC.ua теж не залишилися осторонь. Зараз є величезний запит на кваліфіковані лікарські консультації, коли потрібна допомога, а відвідати клініку немає можливості. Тому дистанційне спілкування з медиками стає все більш затребуваним. Це свідчить про уважне ставлення українців до свого здоров'я, які довіряють фахівцям, а не займаються самолікуванням. А ми зі свого боку підтримуємо цю важливу ініціативу своєчасною доставкою медикаментів. Це особливо важливо в період карантину», — зазначив СЕО «Нової пошти» Олександр Бульба.

«Через карантин стрімко зріс попит на безконтактне спілкування з медиками не тільки з приводу симптомів коронавіруса, а й інших захворювань, зокрема хронічних. Тому ми оперативно запустили проект онлайн-консультації з лікарями, до якого вже приєдналися, крім терапевтів, більше 40 вузьких фахівців. Вони допомагають пацієнтам розібратися у проблемі і рекомендують алгоритм дій, у тому числі допомагають підібрати медикаменти. Їх доставку ми довірили «Новою поштою», тому що швидкість у лікуванні має вирішальне значення», — прокоментував засновник DOC.ua Сергій Казанцев.

У DOC.ua підкреслюють, що даний сервіс був створений як альтернатива самолікування. Лікарі не можуть призначати лікування або препарати, а тільки рекомендувати. Пацієнт самостійно формує кошик замовлень в розділі «Аптека», які доставить «Нова пошта».

Довідка:

DOC.ua (входить в EFI GROUP) — медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році, за допомогою якого можна отримати необхідні послуги зручно, зрозуміло і доступно. Зараз база DOC.ua налічує понад 10 тис. Лікарів і 1,5 тис. Медичних установ у 26 містах України. Сервіс доступний у режимі 24/7 для запису до лікаря і на діагностику, а також для замовлення ліків, аудіоконсультацій і знижок на лабораторні дослідження.

Група «Нова пошта» надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам — повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова пошта Інтернешнл».

«Нова пошта» — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожного клієнта — у відділення, поштомат, за адресою — і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2019 рік перевищила 212 млн.

«ПП Логістик» — компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу.

«ПОСТ ФІНАНС» — небанківська фінансова установа, завдяки якому клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

«Нова пошта Інтернешнл» розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки в Україні і за кордоном.

Група «Нова пошта» працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік група перерахувала до державного бюджету понад 4 млрд грн податків і зборів.