«Місяць здоров’я з Medialt»: серія вебінарів за підтримки DOC.UA

У сучасному світі турбота про здоров’я стає дедалі важливішою. Щоб підвищити обізнаність про профілактику та підтримку здоров'я, Медичний центр Medialt (м. Львів) вирішив провести серію вебінарів, які допоможуть сім’ям краще піклуватися про себе. Ця ініціатива з'явилася як відповідь на запити пацієнтів, які прагнуть отримати актуальні поради від фахівців. Ми об’єднали сили з DOC.UA – медичним онлайн-хабом, щоб зробити доступ до цієї інформації ще зручнішим.

За підтримки DOC.UA, серія вебінарів «Місяць здоров’я» надасть унікальну можливість дізнатися більше про здоров’я, сучасні методи діагностики, лікування та профілактики захворювань. Наші експерти будуть ділитися практичними порадами та відповідатимуть на всі ваші запитання.

Що на вас чекає:

• Лекції від провідних медичних фахівців.
  • Практичні рекомендації щодо збереження здоров’я.
  • Актуальна інформація про ефективні методи лікування.
  • Відповіді на запитання слухачів у реальному часі.

Тематика вебінарів:

• Відновлення здоров’я дитини після хвороби: основи реабілітації.
  • Як уникнути проблем із серцем: профілактика серцево-судинних захворювань.
  • Фізична активність під час вагітності: як зберегти форму і здоров’я.
  • Психологічна підтримка батьків у вихованні дітей.

Як взяти участь

Участь у вебінарах безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Щоб зареєструватися, скористайтеся чат-ботом та оберіть вебінар, який вас цікавить.

Медичний центр Medialt готується до відкриття нової клініки у Львові, і ми раді поділитися нашим досвідом із вами. З допомогою DOC.UA ми прагнемо, щоб кожен зміг отримати знання та підтримку для здорового способу життя.

Ексклюзивна пропозиція для користувачів DOC.UA

У рамках проєкту «Місяць здоров’я» діє спеціальна пропозиція – 20% знижка на консультації лікарів Медичного центру Medialt. Щоб скористатися знижкою, достатньо зареєструватися через сервіс DOC.UA та обрати свого лікаря. Акція діє з 21 жовтня по 31 грудня 2024 року.

Приєднуйтеся до «Місяця здоров’я з Medialt» разом із DOC.ua та піклуйтеся про своє здоров’я вже сьогодні!