Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

«Сім років ми даємо користувачам технологічність і диджиталізацію всієї системи медпослуг (починаючи від запису до лікаря, здачі аналізів і, закінчуючи покупкою потрібного препарату.) Сервіс кур’єрської доставки Glovo — відмінний провідник цих процесів. Doc.ua — про зручну та доступну медицину. Glovo — про зручну та швидку доставку. У цій зручності та клієнтоорієнтованості — наші спільні зростання й посилення. Тепер наші клієнти зможуть із додатка Glovo замовити товари Аптеки Doc.ua», — сказав Гаррі Андреасян, СЕО компанії.

Сервіс уже тривалий час надає можливість клієнтам здійснювати замовлення ліків онлайн, заощаджуючи при цьому час і гроші. На сьогодні на сайті можна замовити препарати та медтовари з більш ніж 2 тис. аптек, включаючи великі бренди: "Аптека Доброго Дня", "1 Соціальна аптека", "Біокон", "Фартоп", "Рецептика", "Бажаємо Здоров 'я", "Мед-сервіс ". За допомогою інтеграції послуг Doc.ua в Glovo, онлайн-хаб став ще ближче до покупця, забезпечивши можливість швидкого замовлення й доставлення.

Як зазначає компанія, для Doc.ua дуже важливо надати послугу швидко, щоб клієнт отримав ліки, як він захоче. Додавання доставки Glovo (у середньому тривалість доставки 35-45 хвилин) може це гарантувати. Також у Аптеки залишаються варіанти доставлення: самовивіз, відділення\ кур'єр Нова Пошта, iPost, - при замовленні з сайту.

В асортименті представлений широкий вибір лікарських препаратів і фармацевтичної продукції. На сервісі Doc.ua і в додатку Glovo є зручні фільтри по призначенню препаратів, за допомогою яких ви зможете знайти та забронювати потрібні ліки, а після отримати їх вдома, у медичному закладі, або в іншому потрібному місці, та оплатити замовлення в точці видачі зручним для вас способом (готівковий, безготівковий розрахунок).

Компанії гарантують користувачам зручність (в вашому смартфоні асортимент аптек, який можна впорядкувати за 17 категоріями в Glovo, і по 70 категоріям, і 10 фільтрам на сайті Doc.ua.), доступність (Аптека Doc.ua доcтупна в усіх областях України, а також існує можливість замовлення 24\7 на сервісі), швидкість (доставка на сервісі до 2-х годин, в додатку Glovo від 30 хвилин).

«Ми в Glovo прагнемо розширювати можливості наших користувачів, роблячи доставку страв із ресторанів, товарів із супермаркетів, медикаментів з аптек ще більш доступною разом з якісним сервісом. Партнерство з платформою Doc.ua дозволяє нам далі розвивати вертикаль доставки з аптек, адже разом ми пропонуємо більший асортимент для користувачів додатку, тим самим закриваючи їх потребу в замовленні медикаментів у будь-яку точку в межах міста», — коментує генеральний менеджер компанії Glovo в Україні Дмитро Расновський.

Doc.ua хочуть, щоб похід до лікаря, здача аналізів, або покупка ліків була такою ж простою, як виклик таксі або замовлення їжі.

Про Doc.ua

Doc.ua - медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році, який спрощує доступ до всіх медичних послуг у режимі реального часу. За допомогою Doc.ua пацієнти можуть знайти лікаря онлайн і записатися до нього в клініку на прийом. У базі сервісу понад 34 тис. лікарів, 2,6 тис. медустанов, 2 тис. аптек, 700 лабораторій та діагностичних центрів по всій Україні, а також, понад 370 тис. відгуків пацієнтів. Серед послуг, що надаються не тільки запис до лікаря, або на здачу аналізів, замовлення ліків, але й аудіоконсультаціі.

Про Glovo

Glovo це сервіс доставки, який дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет, або продукт у межах вашого міста. Компанія з Барселони, сьогодні працює в понад 650 містах, у 22 країнах світу, на трьох континентах - Європі, Центральній і Південній Америці, Африці, на південь від Сахари. Щомісяця в усьому світі доставкою Glovo користуються більш ніж 2.5 млн користувачів, замовлення доставляють більш ніж 51 000 кур'єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 25 000. Щомісяця кур'єри сервісу Glovo доставляють більше 6.7 млн ​​замовлень у всіх країнах, де присутній сервіс.

В Україні сервіс Glovo почав роботу в жовтні 2018 і вже представлений в 31 місті Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Білій Церкві, Кременчуці, Ужгороді.

Поширені запитання: