DOC.Ukraine: Харків

Розпочинаємо знайомство з DOC.UA через міста, в яких працюємо. І сьогодні наша розповідь про Харків. Місто, якому в ці дні дуже важко, але воно стоїть, не здається.

Попри численні щоденні обстріли, перебої з електроенергією, якої частіше немає ніж є, в Харкові відкриваються нові приватні кабінети лікарів і клініки. В це важко повірити, але це факт.

Серед партнерів DOC.UA є такі, хто розпочав свою приватну медичну практику в Харкові під час війни. Є медичні центри, які постраждали від обстрілів, ремонтувалися й працюють далі. Є клініки, які були зруйновані повністю, а колектив переїжджав у нове приміщення і розпочинав усе з нуля. І це повторювалося два-три рази. На жаль, ми не можемо назвати імена героїв цих історій. Не тому, що «це реклама», а тому, що ці люди не хочуть розголосу, не вважають себе винятковими.

Харків у п’ятірці лідерів DOC.UA

За кількістю записів в клініки Харків упродовж багатьох років входить до п’ятірки лідерів DOC.UA. Найбільше наших користувачів мешкає, звісно, у Києві та Київській області. Але харків’яни також активно користуються сервісом запису до лікарів та на діагностику.

У структурі записів в клініки через DOC.UA за містами Харків незмінно входить у першу п’ятірку (дані за перший квартал 2024 року)

Кількість записів у клініки Харкова закономірно зменшувалася у перші роки повномасштабного вторгнення. Але вже у 2024 році вона перевершила довоєнний показник.

Динаміка записів в клініки Харкова за даними перших кварталів 2021-2024 років

Популярні лікарі в Харкові

Щодо потреб харків’ян, то вони такі ж, як в інших регіонах України. Через медичний сервіс DOC.UA у Харкові найчастіше записуються на прийом до акушерів-гінекологів. А серед діагностичних процедур найпопулярнішою є ультразвукове дослідження (УЗД). У 2024 році на нього харків’яни записувалися найчастіше ніж у попередні три роки.

Найпопулярніші лікарі та діагностика у Харкові, за даними перших кварталів 2021-2024 років

Працюють без можливості працювати

На сайті партнера DOC.UA всеукраїнської мережі Клінік академіка Грищенка висить таке оголошення: «У Харкові на даний момент, на великий жаль, Клініка не працює. Харків — це місто, де ми почали працювати й до якого ми маємо особливі, теплі почуття. І поблизу якого наразі точаться жорстокі бойові дії, загарбники здійснюють обстріли мирних житлових районів, лікарень, підприємств. І саме в Харкові ми не маємо можливості відновити свою роботу».

Однак це оголошення, напевне, просто забули прибрати зі сайту. Тому що Клініка Грищенка у Харкові працює. DOC.UA записує до неї користувачів сервісу. А з 15 по 18 травня 2024 року у ній вела прийом найдосвідченіша репродуктолог клініки Людмила Іванівна Луцька.

З початком повномасштабного вторгнення рф багато українців вимушені були змінити місце проживання. Однак любов до рідних місць змушує повертатися додому за будь-якої можливості.

Медичні послуги у Харкові розвиваються. У 2024 році до платформи DOC.UA приєдналося три харківські клініки. Одна з них з’явилася на нашому сайті у травні! Харків’янам є де отримати медичну допомогу.

DOC.UA працює у Харкові.

Лікарі Харкова