Команда проекту DOC.UA

Онлайн сервісу пошуку лікаря і записи на прийом DOC.UA вже 9 місяців, і ми вирішили познайомити вас з його командою.

Керівник проекту DOC.UA Сергій Казанцев

Сергій Казанцев: «Ідея сервісу народилася з особистої потреби швидко знайти потрібного лікаря і записатися на прийом.  Даний сервіс оцінять люди, які цінують свій час.  Створюючи наш сервіс, ми думали, що ж важливіше всього знати людині при виборі доктора?  І виявилося, що більшість людей спираються на рекомендації рідних і знайомих.  Тому з самого початку ми заклали можливість залишати відгуки пацієнтів, які вже побували на прийомі.  На сьогоднішній день у нас понад 7 тисяч відгуків пацієнтів, які записалися на прийом через сайт DOC.UA і побували на прийомі у фахівців.  Так що будь-який користувач може спиратися на рекомендації інших людей при виборі фахівця».

Заступник керівника проекту DOC.UA Олексій Гук

Олексій Гук: «Нашим основним завданням було створити такий сайт, щоб без зайвих відволікань користувач зміг швидко зорієнтуватися, знайти лікаря і записатися на прийом.  Зараз зробити це можна в два кліка.  Ви вибираєте лікаря і залишаєте заявку на сайті.  Протягом 10 хвилин вам зателефонує один з наших операторів і підбере оптимальне для вас час візиту».

Call-центр

Наталя Донос, керівник call-центру: «У всех Операторів нашого call-центру медичний освіту, тому если Ви самі НЕ впевнені Сказати до которого фахівця вам необходимо Записати, наші оператори вам допоможуть».

Відділ продажів

Олексій Панченко, керівник відділу продажів: «З усіма клініками ми укладаємо договори, з усіма знайомимося особисто і перевіряємо всю передану нам інформацію перед розміщенням на сайті. На сьогоднішній день ми підключили до сервісу DOC.UA понад 200 київських клінік, що спеціалізуються в різних напрямках ».

Катерина Василенко, керівник агентської мережі в регіонах: «З серпня, за допомогою наших агентів в регіонах ми підключили Харківські клінік, а у вересні« запустили »Дніпропетровськ. Зовсім недавно на сайті з'явилися клініки Одеси і Львова, а в наступному році ми плануємо почати співпрацю з клініками в усіх великих регіонах України ».

Відділ IT-розробки

Олексій Гук, заступник керівника проекту DOC.UA: «Ми постійно працюємо над покращенням сервісу, вивчаємо потреби користувачів, додаємо нові функції. Так, в жовтні ми зробили редизайн сайту, він став більш зручним і зрозумілим. А в листопаді зробили два нові розділи: акції клінік і пакети послуг від клінік-партнерів. Ми побачили, що у користувачів є попит на дану інформацію, і ми виділили її в окремі розділи, тим самим зробивши її більш доступною ».

Відділ маркетингу

Галина Нечаєва, маркетолог: «Ми дуже активні в плані просування нашого сервісу. Завдяки комплексному підходу у використанні всіх сучасних інструментів маркетингу, проект швидко став відомим і завоював довіру не тільки у пацієнтів, але і у клінік. Дуже приємно, коли зустрічаєш знайому, яку давно не бачила, розповідаєш, де працюєш, а у відповідь чуєш: «А я як раз недавно шукала лікаря на DOC.UA. Дуже зручно. Ви молодці".
У той же час клініки цінують нас як інструмент чесної конкуренції і вважають, що наш проект може тримати в тонусі ринок приватної медицини: адже ми не продаємо позиції в рейтингу і публікуємо абсолютно все відгуки пацієнтів, негативні в тому числі. Грамотні керівники розуміють, що такий зворотний зв'язок допомагає швидше реагувати і робити клініку краще, а значить бути конкурентоспроможними».

Наш кур'єр Ілля

І всі разом - ми команда DOC.UA!

ФАКТИ ПРО ПРОЕКТ DOC.UA

• Онлайн-сервіс пошуку лікаря почав працювати в березні 2014 року. За цей час він виріс, оновився і додав нові сервіси, а саме: з'явилися окремі розділи акції і пакети послуг від клінік партнерів і багато іншого.
  • Зараз через сервіс DOC.UA можна записатися до більш ніж 2000 лікарів різних спеціальностей. Щодня понад 300 осіб саме так і роблять.
  • На нашому сервісі можна не тільки дізнатися про лікаря, але і почитати відгуки пацієнтів, які побували у нього на прийомі. За 9 місяців на сайті залишили свої відгуки понад 7 тисяч користувачів.
  • У серпні проект почав працювати в Харкові, в жовтні - в Дніпропетровську та Одесі, в грудні - у Львові.
  • На нашому сервісі з'явилися ексклюзивні акції на медичні послуги, які дійсні тільки для тих пацієнтів, які записалися на прийом через DOC.UA.
  • З листопада у сайту новий, більш зручний і барвистий дизайн. Ми поліпшили пошук, додали умовні позначення, за допомогою яких користувачі зможуть дізнатися: чи можна розрахуватися в клініці карткою, чи є на території клініки парковка, чи є дитяча кімната і wi-fi.
  • На сьогоднішній день сайт DOC.UA єдиний сервіс в Україні, на якому можна знайти пакетні пропозиції на медичні послуги клінік, відсортувавши їх за спеціалізацією і ціною.