Безкоштовна онлайн-консультація з операцій

Вам призначили операцію? Ви хочете дізнатися про сучасні методики лікування вашого захворювання? Вибрати кращого фахівця і клініку для проведення оперативного втручання?

Ми допоможемо Вам і відповімо на всі хвилюючі Вас питання абсолютно безкоштовно *! Кожен випадок індивідуальний і наш підхід - відповідний.

Как это работает?

• Ви відправляєте заявку на консультацію в формі на цій сторінці;
  • Наш фахівець зв'язується з Вами;
  • Проводить консультацію щодо необхідної Вам операції, відповідає на питання, пропонує краще рішення Вашої задачі;
  • Ми підбираємо лікаря і записуємо Вас на очну консультацію в разі потреби.

Заявка на консультацію з операції

Чим ми можемо бути корисними:

• расскажем о доступных методах проведения операций: классических и малоинвазивных;
  • підберемо лікаря, який зможе проконсультувати Ваш випадок і клініку, в якій зможуть провести операцію;
  • відповімо на питання про реабілітаційний період і можливі складнощі, пов'язані з самим втручанням;
  • прорахуємо орієнтовну вартість операції.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua піклується про те, щоб пацієнти отримували повний спектр медичних послуг швидко і зручно, в одному місці. Якщо вам знадобилися гроші на лікування або доведеться проводити дорогу операцію, ви можете покластися на Doc.ua. Новий продукт під назвою «Кредитна лінія Doc.ua» допоможе вирішити раптово виниклі фінансові питання, пов'язані з медициною, без особливих зусиль. Детальніше про «Кредитну лінію Doc.ua» можна дізнатися тут.

Поширені запитання

Скільки коштує консультація?

Онлайн-консультація безкоштовна. У разі, якщо Ви запишетеся на прийом до вузькопрофільного фахівця, ви оплачуєте консультацію у лікаря згідно прайсу клініки без прихованих комісій.

Можу я дізнатися у вашого фахівця, чи потрібна мені операція?

Підсумкове рішення про оперативне втручання приймається на підставі експертної думки лікарів, за суворими показаннями.

Чи можу я відразу записатися на операцію?

Перед будь-яким втручанням спочатку необхідна консультація лікаря. Навіть якщо у Вас є напрям, оперуючому лікарю необхідно самостійно оглянути пацієнта, можливо, провести додаткові методи діагностики, підібрати кращий метод лікування, обговорити можливі дати оперативного втручання та інші важливі питання.

Чи можу я дізнатися остаточну вартість операції

Ми можемо попередньо прорахувати вартість оперативного втручання. Але більш точну ціну зможе назвати лікар після консультації, підібравши найбільш підходящий варіант лікування в кожному конкретному випадку.

Ви підберете клініку, де точно прооперують?

Так, якщо дана операція проводиться в приватних медичних установах. Ми не просто вибираємо клініку, а підбираємо найбільш підходящий і комфортний для вас варіант.

Заявка на консультацію з операції

* Під безкоштовною консультацією мається на увазі надання інформаційно-консультаційних послуг з проведення хірургічних операцій в клініках-партнерах DOC.ua

Поширені запитання: