Кредитна лінія Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua піклується про те, щоб пацієнти отримували повний спектр медичних послуг максимально швидко і зручно. Ми розширюємо ваші можливості і впроваджуємо кредитну лінію на медичні послуги.

Якщо вам знадобилися гроші на дорогу процедуру, операцію або курс лікування – ви можете покластися на Doc.ua. Поки ми вирішуємо фінансові питання, що раптово виникли – лікарі вже піклуються про те, щоб ви були здорові.

Що таке Кредитна лінія Doc.ua*:

• Можливість оплатити медичні послуги у партнерів Doc.ua на суму до 300 000 гривень
  • Оформити кредит онлайн за 15 хвилин
  • Кредитна лінія відновлювальна. Після виплати всіх платежів по кредиту вам буде доступна нова кредитна лінія
  • Перший платіж не обов'язковий
  • Кредит можна оформити на повну вартість послуги або на частину суми
  • Відсоткова ставка – від 2,5% на місяць
  • Можливість достроково погасити кредит без додаткових комісій: відсотки нараховуються тільки за фактичний термін використання кредиту

Якщо вам призначили операцію і ви хочете дізнатися більше про сучасні методики лікування, медичний онлайн-хаб Doc.ua також допоможе вам підібрати кращого фахівця і клініку для проведення оперативного втручання.

Щоб отримати попереднє рішення про розмір доступного вам кредитного ліміту і розрахувати платежі, заповніть, будь ласка, цю форму:

Кредитний калькулятор

3 %
196.67
3.5 %
135.00

Перший платіж вноситься в касі клініки після проведення операції/послуги

Подати заявку
№ паспорта
№ ID паспорта
Орган выдачи ID паспорта
ІПН
Обов'язкового значення відсутнє Введено не ціле число ІНН повинен складатися тільки з чисел ІНН повинен складатися 10 чисел Не валідний інн
Телефон
Email
Місце роботи
Посада
Заявку прийнято!
Ми з вами зв'яжемося найближчим часом

Як працює сервіс:

• Оберіть послугу та клініку з переліку партнерів Doc.ua
  • Заповніть коротку анкету та надішліть заявку
  • Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
  • Після підтвердження відкриття кредитної лінії ми передамо інформацію в клініку
  • Під час вашого візиту в клініку ви підписуєте кредитний договір і вносите перший платіж
  • Щомісяця ви оплачуєте платежі зручним для вас способом: через термінали, Приват 24 або будь-який інший банк

Як дізнатися точну суму і дату платежу

Дати платежів і суми, які ви повинні вносити, будуть вказані в кредитному договорі в розділі «Графік платежів». Ви робите платежі щомісяця відповідно до графіка.

Інформацію з усіх питань, пов'язаних з кредитуванням, ви можете отримати за номером телефону:

+38 (067) 627 27 59

або відправивши запит на електронну адресу:

[email protected]

Здоровим має бути зручно!

*Програма «Кредитна лінія Doc.ua» обслуговується компанією CardService (ООО «Кардсервіс», код 39551837, свідоцтво про реєстрацію фінансового закладу, видане Нацкомфінпослуг 10.09.2015 р., серія IK №145, реєстраційний № 16103193. Ліцензія на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредите, видана Нацкомфінпослуг 02.09.2016 р., безстрокова).

Поширені запитання: