Львів

Стоматологічний прийом, коли тобі всього 5 років

Відвідування стоматолога для дітей - це завжди страх, що супроводжується стресом батьків. У Вані проблем із зубами не було ніколи, тому на прийом до лікаря я повела його тільки зараз у віці 5 років. У пошуках хороших розуміючих фахівців я зупинила свій вибір на Kid`s Dental, куди і записала сина на консультацію.

Оскільки Ваня завжди був проти будь-яких лікарських оглядів, я намагалася пересилити хвилювання і оптимістично налаштуватися. Переступивши поріг, я зрозуміла, що не прогадала з вибором - тут є будь-які розваги, про які може тільки мріяти дитина. Ресепшен оформлений як дошка для малювання, бери фломастери і малюй, адже в Kid`s Dental ніхто не буде лаяти за «настінні» мистецтва. Дитячі шедеври на імпровізованому полотні мене трохи заспокоїли і зацікавили Ваню, але ненадовго. Поки ми чекали прийом, а мені вже здалося, що син відчув себе недобре, до нас підійшла аніматор і запропонувала пограти в відбивання м'ячів на Xbox. Природно син захопився сенсорною іграшкою, яка копіювала кожен його рух, проектуючи їх на ігрового персонажа.

Насилу відтягнувши Ваню від віртуального світу, ми пройшли в кабінет лікаря, де нас прийняла Полушкіна Наталія Олександрівна. Мій син відразу ж включив свою впертість і поглядом дав зрозуміти, що навіть маленькі чоловіки в допомозі лікарів не потребують! На мій подив, Наталя Олександрівна нітрохи не зніяковіла - видно, що досвід роботи з «важкими» пацієнтами у неї є.

Щоб розрядити напружену обстановку, асистент, що працює в симбіозі з лікарем, показала нам незвичайного іграшкового ведмедя з білосніжними зубами! Ваня одразу ж взявся чистити зубки плюшевому пацієнту, і навіть поставив кілька пломб, при цьому лікар асистувала моєму юному лікарю. Наталія Олександрівна передбачила нашому активістові майбутнє успішного стоматолога. Після умовлянь і обіцянок подарувати синові машинки, він погодився сісти в крісло, але на своїх умовах - тільки на руках у мами. Зітхнувши всі втрьох з полегшенням, ми пішли на поступки маленькому чоловікові. Але не все виявилося так просто - в крісло-то ми сіли, а рот відкривати категорично відмовлялися. Спасибі, вбудованому над стоматологічним кріслом телевізору і популярним в серйозних колах 5-річок «Фіксікі», Ваня таки здався і подарував лікареві свою посмішку. Як я і передбачала, зубки у сина всі здорові і міцні, але лікар порекомендувала звернутися до ортодонта. Справа в тому, що щелепа у Вані вузька, відповідно зуби маленького розміру, але коли постійні почнуть змінювати молочні, для них просто може не вистачити місця. Спеціаліст-ортодонт призначить синові пластинки, які допоможуть розширити місце для постійних зубів. Треба починати готувати свого чоловіка морально - його чекають часті відвідування лікаря.

Також Наталія Олександрівна порадила зробити Вані герметизацію - процедуру заповнення тріщин на зубах спеціальною речовиною, після того, як з'являться корінні зуби. Дана процедура допоможе знизити ризики захворювання карієсом. Лыкар поцікавилася, чи є у нас конкретні скарги, адже в цілому - зуби у відмінній формі. Мене хвилювало те, що у Вані немає навіть натяку на появу постійних зубів - молочні досить впевнено «сидять» в роті. Наталія Олександрівна розвіяла мої страхи, роз'яснивши, що у малюків постійні зуби «активізуються» до 5,5 років. Зубну фею нам залишилося чекати недовго!

В цілому прийом пройшов набагато спокійніше, ніж я очікувала. Єдиним розчаруванням Вані стало те, що зубастого ведмедя не можна взяти додому, і навіть запропоновані як альтернатива гоночні суперкари не підсолодили пігулку. Пояснюючи синові, що у ведмедя скоро «прийом» з іншим пацієнтом, для Вані знайшли особливу іграшку - липкий слайм, або желеподібний «лизун», який відволік увагу від плюшевого хворого. На наступний ранок першим питанням мого маленького чоловіка було: «Мама, а коли ми підемо до стоматолога знову?»

Лікар  Верхола Христина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дорослій та дитячій стоматології. Проводить навчання по догляду за ротовою порожниною, підбір догляду та рекомендації для пацієнтів, адаптацію дітей в стоматологічному кабінеті. Консультує, діагностує та лікує стоматологічні захворювання.
Поліклініка Веселка на Рясному
Огляд дитячого стоматолога - 500 грн; Плановий (контрольний) огляд у стоматолога - 500 грн; Лікар не займається протезами
вул Професора Ковалика, 1ана карті
Шевченківський
Консультаціявід 500 грн
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
keyboard_arrow_leftсб 24  серп.нд 25  серп.пн 26  серп.keyboard_arrow_right