Doc.ua бере інтерв'ю засновниці Медичного центру Платинум Мар'яни Фітяк

Медичний центр Платинум існує не так давно. Думаю, читачам буде цікаво дізнатіся более про клініку. Розкажіть, як самє працює МЦ Платинум?

У Нашій клініці МЦ Платинум працює 11 лікарів. Це і лікарі терапевти, ортопедії, хірургі, це гігієністі, дитячі стоматологи и ортодонт.

У МЦ Платинум пропонують широкий спектр послуг. Много розпісуваті про шкірних послугу не буду, но про основні розкажу. Звичайно ж ми велику нішу віддаєм терапії, а самє лікуванню карієсу, каналів зуба (ендодонтію), гігієні порожніні рота, вісокоестетічні реставрації. У нас проводитися лікування пародонтологічніх пацієнтів. Дуже любимо, коли приходять наводити білосніжну красу - а именно відбілення зубчіків. Приємно коли пацієнт посміхається!

Маємо можлівість делать усі види ортопедичних робіт - Протези знімні, бюгелі, металокерамічні коронки, коронки на основе оксиду цирконію, прескерамічні коронки, вінірі (так звані голівудські), коронки на імпланті.

Ми ведемо хірургічний прийом: відалення зубів, відалення зубів мудрості, резекції кореня, вілущення кіст и много Іншого. Такоже у нас проводитися дентальної імплантація - ми Працюємо з багатьма світовімі брендами и робимо імплантування любої складності. Ну і Звичайно ж - дитяча стоматологія, Якій пріділяємо особливо увагу. У нас проводитися лікування молочних зубчіків, ми ставімие кольорові пломбочкі, лікуємо канали молочних зубчіків, герметізуємо фісурі, робимо дитячу гігієну.

Ортодонтичний прийом Включає: встановлення металевих, керамічніх, сапфіровіх брекетів, самолігуючіх, лінгвальніх брекетів, лікування прикусу ЛМ активаторами, елайнерамі, а такоже пластинки.

У чому особливість клініки Платинум? Чим вона відрізняється від інших стоматологій міста?

Спираючись на багаторічний досвід у сфері стоматологічних послуг стверджую – ми ідеальна клініка і для українських пацієнтів, саме у цей важкий для країни період, і для іноземних пацієнтів,враховуючи комфорт та адекватну ціну за високоякісні послуги. Клініка створена мною не лише як лікувальна установа з фінансових міркувань, але і  як місце де кожному можна надати саме ті послуги, на які він розраховує. Цінова політика розрахована на кожного українця, львів'янина, який має проблеми з зубами і бажає отримати високоякісну професійну стоматологічну допомогу дипломованими фахівцями, найкращими матеріалами на європейському рівні та з гарантією на кожну роботу – за доступною йому ціною – в сучасній клініці! Ми не робимо зайвих дорогих процедур, ми не завищуємо цін, шукаємо найкращий метод лікування і по ціні також! МЦ Платинум устаткована сучасним обладнням, інструментарієм та матеріалами. Красивий інтер'єр та приємна атмосфера зовсім не нагадує про страшні кабінети стоматологій в недалекому минулому.

Мар'яна Фітяк - «Якщо пацієнт приходить до нас один раз – він залишається нашим»

В одному місці я зібрала професіоналів усіх напрямків стоматології. Лікарі МЦ Платинум проходили і постійно проходять навчання, курси, лекції в Україні та за кордоном. Ми не залишаємось на місці, ми завжди розвиваємось та прогресуемо! Якщо пацієнт приходить до нас один раз – він залишається нашим. І не лише пацієнтом, а й другом!

Основний принцип МЦ Платинум - клієнтоорієнтованість?

Ми приймаємо усіх, як діток, так і дорослих, прийом у зручний для кожного час. Систематично проводимо акції для пенсіонерів, багатодітних сімей, студентів, людей з обмеженими можливостями. Проводимо благодійні проекти нашим захисникам з зони АТО і їхнім сім'ям. Тобто – працюємо для людей!

Здається, відвідувати вашу клініку дуже приємно. А як щодо результатів вашої роботи?

Наші лікарі вміють все, навіть  робити дива – чарують красиві посмішки, знають як робити неможливе – можливим. А велика кількість наших пацієнтів за невеликий термін існування МЦ Платинум може це підтвердити.

Наша клініка приділяє особливу увагу стерильності інструментарію та обладнання, дотриманню санітарних норм, це основа, на якій базується уся медицина. Саме тому, і не тільки – стоматологія Медичний Центр Платинум.

Кілька слів для наших читачів, будь ласка.

Ми ще молодий проект, нас мало знають і ми не вкладаємо великі кошти в нашу рекламу для того, щоб пізніше це не було компенсовано у ваших чеках. Наша реклама – це щасливі посмішки наших пацієнтів. Ми працюємо заради кожного, хто звертається до нас, і робимо усе можливе щоб завоювати довіру і серця усіх, заради досягнення найкращого результату.

Поширені запитання: