Житомир
Центр відновлення зору

Центр відновлення зору

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Житомир, вул. Вітрука 6-Бна карті
Королевський

Дбати про здоров'я краще з дитинства. Саме у цей період життя варто уважно ставитися до будь-яких симптомів та "дзвіночків" про майбутні проблеми.

Одним із найважливіших органів сприйняття людиною світу є зір. Діагностувати проблеми, почати лікування та профілактику проблем із зором краще з дитинства.

"Центр відновлення зору" допомагає зберегти здоровий зір з дитинства до самої старості.

У нас ви можете зробити такі обстеження:

• Визначення гостроти зору,
  • авторефрактометрію,
  • визначення внутрішньоочного тиску,
  • огляд очного дна,
  • біомікроскопію.

Кваліфіковані лікарі призначать лікування згідно стандартів та протоколів, підберуть окуляри або контактну корекцію, навчать користуватися контактними лінзами, проведуть зондування та промивання слізних каналів у немовлят, та підберуть апаратне лікування.

Прийом ведуть кваліфіковані дорослі та дитячі лікарі – офтальмологи та неврологи з великим досвідом роботи.

Діагностика та апаратне лікування проводиться на сучасному обладнанні.

У нас можна підібрати та замовити окуляри. Завжди в наявності широкий вибір оправ, футлярів та аксесуарів, контактні лінзи та засоби догляду, сонцезахисні окуляри.

Любов 11 Квітень 2024
Клініка сподобалася, дуже затишна. Надалі будемо звертатися в клініку
Андрій 04 Квітень 2024
В клініку зверталися вже другий раз, нас все влаштовує і нам все подобається. Лікар, Юкаш Юлія Сергійович, хороший спеціаліст, зверталися на повторний прийом. Клініка хороша, привітний персонал
Марина 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. У клініці дуже хороший, привітний, уважний персонал, сама клініка досить зручна та комфортна. Тільки хороше враження залишилося від цієї клініки.
Марія 26 Березень 2024
Сподобалось відношення до пацієнта.
Сергій 19 Березень 2024
Візитом залишився задоволеним.