Запоріжжя
Салон краси і здоров'я «Оберіг»

Салон краси і здоров'я «Оберіг»

Практикуючий лікар
add_box Масаж ... ще
Салон краси і здоров'я «Оберіг» спеціалізується на масажних і остеопатичних техніках. У приватному кабінеті проводять лікувальний, баночний, антицелюлітний, моделюючий і лімфодернажний масаж для лікування головного болю, захворювань спини і суглобів.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Соборний 135, готель Інтурист, 6 поверх, 620 каб. на карті
Вознесеновский
0.0

Салон краси і здоров'я «Оберіг» надає результативну та ефективну допомогу пацієнтам із запальними та дегенеративними захворюваннями суглобів та хребта, головними болями, болісними болями в спині, викривленнями хребта.

Види масажу в центрі «Оберіг»

В оздоровчому центрі проводять такі види масажу:

• лікувальний масаж - класичний масаж, спрямований на зняття болю, відновлення функції великих і дрібних суглобів і кровообігу в тілі;
  • лімфодернажній - дуже ефективний спосіб вирішення питань омолодження та нормалізації ваги;
  • баночний (вакуумний) масаж - сприяє прискоренню регенерації тканин, стимуляції обмінних процесів, виділенню біологічно активних речовин;
  • остеопатіческій масаж - запускає систему саморегуляції організму, працюючи на недоступних для класичного масажу зонах (внутрішні органи, кістки), вирівнює становище кісток;
  • естетична корекція вікових змін на обличчі;
  • антицелюлітний;
  • апаратний.

Лікування захворювань в центрі «Оберіг»

У салоні краси і здоров'я лікують такі захворювання за допомогою масажу:

• радикуліти різного зосередження;
  • міжреберна невралгія;
  • артрити, артрози;
  • головні болі і мігрені (усунення причин і симптомів болю);
  • вегето-судинна дистонія;
  • гастродуоденіт, гастрит, холецистит, ентероколіт, коліт;
  • зняття набряків;
  • плечолопатковий переартріт;
  • лікування варикозної хвороби;
  • риніт і отит (гострий і хронічний);
  • неврит слухового нерва (шуми у вухах);
  • судоми, оніміння рук або ніг;
  • болі в області серця (неврологічної етіології);
  • бронхіти, бронхіальна астма;
  • аритмія, тахікардія;
  • алергічний риніт;
  • підвищений внутрішньочерепний і черепний тиск.