Запоріжжя
МК, центр стоматології

МК, центр стоматології

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Центр стоматології «МК» – провідна приватна клініка м. Запоріжжя, в якій кваліфіковані лікарі надають весь спектр стоматологічних послуг. У стінах цього медичного закладу проводиться гігієна, відбілювання, художня реставрація, протезування, виправлення прикусу, лікування захворювань ясен і ін. Лікарі центру проходили стажування в Кельні, Санкт-Петербурзі, Амстердамі, Римі. Завдяки тісному спілкуванню з зарубіжними партнерами, в «МК» реалізовані нові технології, які використовуються за кордоном.
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Леніна, 157на карті
Вознесеновский
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 18:00
вул. Горького, 27/29на карті
Олександрівський
вул. Новокузнецька, 20ана карті
Коммунарский
вул. Миру, 20на карті
Вознесеновский

Центр стоматології «МК» був відкритий в 1987 році, будучи на той час першою і єдиною приватної стоматологією в Запоріжжі. За рахунок високого професіоналізму співробітників клініки кожен пацієнт з першого відвідування зможе насолодитися відмінним сервісом. Якість послуг, що надаються гарантують матеріали виробництва Італії, Німеччини та Швейцарії, з якими працюють фахівці клініки.

На сьогоднішній день створено мережу клінік центру стоматології «МК», серед яких є і перша в місті стоматологія для дітей, яка оснащена необхідними матеріалами, засобами, інструментарієм і обладнанням для надання допомоги самим маленьким пацієнтам. Тільки в «МК» лікарі проводять лікування у дітей зубів під наркозом (загальним знеболенням).

Напрями роботи центру стоматології «МК»:

• гігієна, професійна чистка , відбілювання;
  • художня реставрація, ендодонтія;
  • ексклюзивне протезування, безметалловая кераміка;
  • спеціалізоване дитяче відділення, лікування під загальним знеболенням;
  • виправлення прикусу, ортодонтія;
  • лікування пародонтозу і захворювань ясен.

Послуги, що надаються в клініці «МК»:

• терапевтична стоматологія:
    • лікування пародонтозу і ін.;
    • відбілювання зубів;
    • гігієна і профілактика.
  • естетична стоматологія (вініри);
  • ортопедична стоматологія:
    • протезування;
    • протези Valplast (гнучкі).
  • хірургічна стоматологія (імлантація);
  • дитяча стоматологія;
  • ортодонтія (брекети).

Обладнання центру стоматології «МК»:

• обладнання CEREC, фірми Sirona система CAD/CAM (комп'ютерне моделювання, а також виготовлення);
  • панорамний рентген-апарат і радіовізіографи;
  • мікроскопи для протезування і лікування;
  • артикулятори «GIRBACH».
Богдан 09 Липень 2018
Все было прекрасно.
Злата 08 Червень 2018
Все очень хорошо.
Иван 05 Червень 2018
Хорошие врачи, жалоб нет.
Антон 22 Травень 2018
Все было хорошо.
Тимур 19 Березень 2018
Не очень довольны клиникой, потому что мы пришли с болью в зубе, но нам не предложили никакого лечения, кроме как дать наркоз.