Вишневе
Васеда

Васеда

add_box Акушерство Гінекологія Кардіологія Масаж Ортопедія Оториноларингологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
"Васеда" - багатофункціональний медичний центр для всієї родини. Основні напрямки центру - педіатрія, офтальмологія, терапія, акушерство і гінекологія, урологія, кардіологія, травматологія, ультразвукова діагностика. Також, у медичному центрі "Васеда" можна пройти ультразвукову і лабораторну діагностики
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
г. Вишневое, ул. Святошинская, 27 ана карті
Без района м.Святошин

Медичний центр "Васеда" - це європейські стандарти обслуговування у поєднанні з високим професіоналізмом медичного персоналу. Співробітники центру використовують новітні доступні методи лікування та діагностики різних захворювань. "Васеда" - одне з небагатьох амбулаторних закладів м. Вишневе, яке має денний стаціонар і забезпечує консультації, діагностику та лабораторні послуги своїм клієнтам. У медичному центрі "Васеда" працюють висококласні фахівці, які забезпечують кожному пацієнту професійний підхід в лікуванні.

Медичний центр «Васеда» надає якісні і різноманітні послуги у функціональній та лабораторній діагностиці стану організму. Усі лікарі центру «Васеда» - це досвідчені і дипломовані фахівці високого рівня, які по-справжньому піклуються про здоров'я всієї родини і забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта центру. Дитячий прийом у центрі «Васеда» ведуть фахівці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології України, здатні надати першу і необхідну допомогу.

Напрями, за якими працює центр «Васеда»:

• терапія;
  • урологія;
  • профілактичні огляди;
  • мамологія;
  • ультразвукова діагностика;
  • дитяча ортопедія, травматологія.

Обладнання, що використовується у медичному центрі «Васеда»:

• ALOKA SSD 3500 ProSound - багатопрофільна цифрова система, яка відрізняється сучасним дизайном, високими експлуатаційними якостями. Даний апарат є ультразвуковим сканером, що забезпечує найвищу чіткість зображення. ALOKA SSD 3500 ProSound використовується для абдомінальних досліджень, в акушерстві, урології, гінекології, кардіології, педіатрії, неонатології, при пункції і біопсії, при інтраопераційних дослідженнях.

Медичний центр «Васеда» розташований у новому житловому комплексі «Акварелі» і має достатню площу (234 м2) для комфортного розміщення всіх відділень центру і обладнаний сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою, що забезпечує найвищу якість лікування.

Анна 10 Квітень 2015
В клинике красивый интерьер, но девушка на рецепции была не очень опытная.
Юлия 07 Квітень 2015
Не понравилось то, что мне пришлось ожидать, чтобы заплатить, так как администраторы решали свои личные вопросы.
Виктория 31 Березень 2015
В клинике чисто и цены соответствуют качеству.
Марьяна 23 Березень 2015
Приятная регистратура, хорошие врачи, в клинике комфортно, чисто и удобно.
Татьяна 20 Березень 2015
В клинике отличное обслуживание и внимательный персонал.