Умань
Оксфорд Медікал Умань

Оксфорд Медікал Умань

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Масаж ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Оксфорд Медікал Умань» надає медичні послуги найвищої якості для всієї родини. Професійне надання послуг, сучасний лікувальне і діагностичне обладнання, кращі фахівці міста — головні переваги клініки «Оксфорд Медікал Умань»
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Небесної Сотні, 7на карті

• денний стаціонар;
  • масаж;
  • УЗ-діагностика;
  • лабораторна діагностика.

Лікарі з багаторічним досвідом успішної роботи регулярно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах, тому в медичному центрі завжди застосовуються тільки кращі і сучасні методи діагностики і лікування.

Лікарі сімейної медицини допоможуть клієнтам зміцнити своє здоров'я і розпізнати захворювання на ранніх етапах, що набагато полегшить його лікування.

Для більш детальної діагностики захворювань лікар сімейної медицини направляє клієнта на консультації до вузьких спеціалістів. Всі необхідні обстеження пацієнт може пройти не виходячи з клініки, так як «Оксфорд Медікал Умань» надає послуги більше 15 медичних напрямків і має широкий вибір діагностичних процедур.

Також в медичному центрі особливу увагу приділяють найменшим пацієнтам. Для надання допомоги, діагностики та профілактики захворювань у дітей в клініці є все необхідне обладнання, кваліфікований персонал і комфортні умови.

У хірургічному відділенні медичного центру займаються лікуванням гострих і хронічних захворювань, які можна вилікувати консервативними методами. У клініці віддають переваги малоінвазивним методам проведення оперативного втручання, які мають низьку травматичність і короткий термін реабілітації.

Персональний підхід, досвідчені фахівці, широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг, комфортні умови і доступні ціни — це те, що гарантує кожному пацієнтові сучасний медичний центр «Оксфорд Медікал Умань».

Анатолій 15 Квітень 2024
Клініка гарна, чиста, дуже приємно знаходитися, персонал уважний
Віктор 04 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було, буду звертатися ще
Анна 03 Квітень 2024
Дуже все сподобалося. Було все класно.
Діана 22 Березень 2024
Лікар, Зінцова Людмила Андріївна, дуже сподобалася. Призначене лікарем лікування допомагає, дуже грамотний спеціаліст, на всі питання знає відповіді. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, все гарно
Анна 20 Березень 2024
Клініка комфортна, все зручно, дякую.