Суми
Клініка академіка Грищенко (Імплант) в м. Суми

Клініка академіка Грищенко (Імплант) в м. Суми

Клініка
add_box Акушерство Генетика Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
Клініка академіка Грищенко (Імплант) подарує можливість відчути на собі батьківство і материнство. Медичний заклад працює в таких напрямках, як: акушерство, гінекологія, урологія, генетика, репродуктологія
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Троїцька, 1/1на карті
Сумская область

Клініка академіка Грищенко (Імплант) допомагає сім'ям вилікувати жіноче і чоловіче безпліддя вже близько тридцяти років. Цьому сприяють висококваліфіковані фахівці, які займаються репродуктології і екстракорпоральним заплідненням.

Однією з важливих цілей медичного закладу є в допомоги людям, які хочуть стати батьками. Для цього лікарі медцентру використовують сучасні технології, обладнання закордонного виробництва і ніяк не можуть обійтися без власного унікального досвіду.

Клініка академіка Грищенко (Імплант) надає комплексне лікування у відділенні допоміжних репродуктивних технологій, репродуктивної андрології, оперативної гінекології з лікувальним стаціонаром ембріологічною лабораторії, а також в лабораторному і поліклінічному відділеннях.

Медичний заклад щодня надає допомогу подружнім парам, які хочуть народити власну дитину. Багато пар України, Росії, країн СНД пізнали щастя батьківства і материнства, завдяки медцентру. Тому що саме в клініці академіка Грищенко (Імплант) застосовують методики високої якості для лікування чоловічого і жіночого безпліддя. До них відносяться:

• ІКСІ - інтрацитоплазматичне введення сперматозоїдів;
  • ЕКО - екстракорпоральне запліднення, яке надасть можливість штучно провести запліднення з використанням сперматозоїдів;
  • ЕКО із застосуванням кріоембріонов, тобто лікарі використовують заморожених ембріонів;
  • ІМСІ - мікроін'екціонная процедура, в якій сперматозоїда вводять в яйцеклітину;
  • внутрішньоматкове введення сперматозоїдів;
  • програма донорства яйцеклітини і сперматозоїдів;
  • сурогатне материнство.
Ганна 24 Січень 2024
Зручне розташування клініки, гарний вигляд. Приємні спеціалісти та персонал.
Тетяна 11 Січень 2024
 У клініці працюють професіонали.
Ірина 07 Грудень 2023
 Задоволена візитом у клініку. Дякую.
Наталія 30 Листопад 2023
Клініка сподобалась, все дуже подобається у ній.
Марина 14 Січень 2021
Была на приеме в этой клинике первый раз. В клинике персонал вежливый, приятная атмосфера.