Рівне
Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Рівне

Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Рівне

Оптика
add_box Офтальмологія ... ще
Медичний заклад «Ваша Оптика» в м. Рівне надає якісну медичну допомогу в офтальмології. Всі діагностичні процедури проводять на сучасній, сертифікованій апаратурі, яка дозволяє точно та швидко встановити діагноз пацієнта
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 17:00
м. Рівне, вул. Міцкевича, 32 (готель «Мир»)на карті
Без районів

Медичний центр «Ваша Оптика» надає можливість пацієнтам відвідати консультацію кваліфікованих лікарів-офтальмологів та зробити якісну комп’ютерну діагностику зору. Спеціалісти допоможуть підібрати контактні лінзи, окуляри, а також виміряють  внутрішньоочний тиск.

Медичний заклад «Ваша Оптика» може запропонувати своїм пацієнтам підбір таких засобів, як:

• окуляри-тренажери для того, щоб прибрати втому з очей;
  • окуляри для корекції;
  • окуляри для водіїв;
  • контактні лінзи будь-якого виду (для тривалого носіння, кольорові, одноденні та планової заміни);
  • брендові окуляри для захисту від сонячних променів;
  • високоякісні оправи;
  • аксесуари (контейнер для зберігання  контактних лінз, футляр, очні краплі та інше);
  • картка постійного клієнта.

У салоні «Ваша Оптика» вам зможуть запропонувати широкий вибір модельного ряда окулярів таких брендів, як:

• Ray-Ban;
  • Paco Rabanne;
  • Lacoste;
  • Helen Rocha;
  • Tom Hart.

В медичному закладі представлені моделі для дорослих та дітей, які мають різне стильове оформлення. Також, «Ваша Оптика» надає перевагу у співпраці із всесвітньо популярними виробниками оптичних засобів. До них відносяться:

• Zeiss;
  • Essilor;
  • JZO;
  • Rodenstock.

Лінзи роблять фотохромними, поляризованими, градієнтними, полікарбонатними, із антибліковими та дзеркальними покриттями, для захисту очей під час роботи за комп’ютером, із відтінками помаранчевого та жовтого кольору та для захисту від сонячних променів.

Салон «Ваша Оптика» у день народження дарує клієнтам знижку -20% на окуляри та -10% на контактні лінзи!

Анастасія 17 Квітень 2024
Хороша клініка, гарне обслуговування. Все, що хотіла, я дізналася. Лікар, Дворник Софія Олександрівна, сподобалася. Зауважень до персоналу клініки не було
Валентина 05 Квітень 2024
Дуже сподобалася лікарка Михалкова Ольга Валеріївна. Прийом розпочався рівно в той час, що було назначено. Лікар гарно прийняла, на всі питання, які я задавала, відповіла, зробила процедуру, все було добре. Хороша клініка і хороший персонал, візитом в клініку задоволена
Олена 22 Березень 2024
Задоволена прийомом та клінікою, звертатимуся, дякую.
Світлана 08 Лютий 2024
Сподобався підхід лікаря. В загальному задоволена візитом. Все сподобалося.
Матвій 27 Жовтень 2023
Лікар, Михалкова Ольга Валеріївна, гарний лікар, комунікабельно ставиться до дітей, нам сподобалось